Siatkarki Impelu Wrocław pokonały Muszyniankę

Robert Skrzyński | Utworzono: 2016-12-01 07:00

Po dwóch porażkach - u siebie z MKSem Dąbrowa Górnicza 2:3 i na wyjeździe z Budowlanymi Łódź 0:3 zespół Impelu Wrocław wreszcie odniósł zwycięstwo. Wrocławianki pokonały na własnym parkiecie Muszyniankę 3:1.

Już pierwszy set pokazał, że Impel jest drużyną lepszą. Zespół Marka Solarewicza wygrał tę partię do 19. To może nieco przeszkodziło w koncentracji, bo drugi set zakończył się triumfem Muszynianki 25:20.

Najbardziej zacięta była trzecia partia. Zawodniczki Impelu wyciągnęły wnioski z poprzedniego seta i nie dały sobie odebrać wygranej triumfując 25:22. Czwarty set był już formalnością. Wrocławianki wygrały go do 11 i triumfowały w całym meczu 3:1.

W niedzielę siatkarki Impelu w szlagierowym spotkaniu zmierzą się na wyjeździe z Chemikiem Police.