25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy we Wrocławiu (PROGRAM)

Gregor Niegowski | Utworzono: 2017-01-12 19:35 | Zmodyfikowano: 2017-01-12 19:35
A|A|A

Wielki Finał odbędzie się jednocześnie na dwóch scenach – plenerowej na placu Nowy Targ i klubowej w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze. 15 stycznia rozpęta się prawdziwe szaleństwo. Na Nowym Targu będą czekać stoiska gastronomiczne, foodtrucki i stoiska z gorącymi napojami. Na liczne atrakcje mogą liczyć przede wszystkim najmłodsi uczestnicy imprezy, dla których organizatorzy przygotowali mnóstwo niespodzianek. Będą też tradycyjnie licytacje Wielkiej Orkiestry, idealna okazja do wspomożenia tego wyjątkowego przedsięwzięcia. Wszyscy wolontariusze WOŚP mogą liczyć na gorącą herbatę z sokiem od klubu Stary Klasztor.

Czytaj też: Wrocławska gastronomia dla WOŚP (ZOBACZ)

Na obu finałowych scenach będzie się działo naprawdę dużo. Na Nowym Targu wystąpią giganci polskiego folka – Carrantuohill w towarzystwie zespołu tańca irlandzkiego Salake. Znany z zeszłorocznego finału kolektyw Foliba ponownie wprowadzi publiczność w prawdziwy taneczny trans i poprowadzi warsztaty grna na bębnach dla najmłodszych. Na scenie pojawią się również: znany z widowiskowych koncertów wrocławski hardrockowy zespół Strain, funkująca ekipa z Clock Machine, gwiazda „Bitwy Na Głosy”, „Mam Talent” i „Szansy Na Sukces” Nikola Warda, Chorzy ze Szczecina oraz rockowa grupa Cochise, dowodzona przez popularnego aktora Pawła Małaszyńskiego.

Nowy Targ:

14.00 Carrantuohill & Salake
14:50 Chorzy
15.30 Pull The Wire
16.20 Strain
17.00 Nikola Warda
17.30 Missing Link
18.10 Clock Machine
19.00 Cochise
20.00 Światełko do nieba.

Na tych, którzy zamiast ognistej plenerowej zabawy wybiorą gotyckie wnętrza Starego Klasztoru, również czekają niespodzianki. Podczas wielogodzinnej imprezy Gitarowe Przeboje Wszech Czasów zaśpiewają znane wrocławskie wokalistki: Natalia Lubrano, Ania Kłys, Marta Kołodziejczyk i Paulina Lenda. Legenda polskiego heavy-folku Percival zderzy się z rasowym dancehallem – taneczne szaleństwo rozkręcać będą doświadczeni Bob One i Bas Tajpan. Na scenie pojawi się też wyjątkowy November Project – zespół tworzony przez jedenastu muzyków, w tym sześciu z niepełnosprawnością. Całość uzupełni występ rewolucyjnej kobiecej formacji folkowej Same Suki.

Stary Klasztor:

15.00 Same Suki
17.00 Bob One & Bas Tajpan
18.30 Percival
20.10 Gitarowe przeboje wszech czasów
22.00 November Project.

Przed każdym finałem Jurek Owsiak wypowiada magiczną formułę „Oj, się będzie działo!”. We Wrocławiu będzie się działo naprawdę sporo.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama