Polkowice: Włamywał się i kradł

z materiałów prasowych | Utworzono: 2017-01-21 17:48 | Zmodyfikowano: 2017-01-21 17:48

Kradł lampy oświetleniowe z klatek schodowych oraz korytarzy piwnicznych. Okradł również działkowiczów z narzędzi ogrodowych, elementów metalowych będących na wyposażeniu działek, a nawet... kilkunastu królików. Został ustalony i zatrzymany przez policjantów z powiatu polkowickiego. Teraz za czyny, o które jest podejrzany odpowie przed sądem.

Policjanci z Komisariatu w Chocianowie, w wyniku pracy operacyjnej ustalili i zatrzymali 37 – letniego mężczyznę podejrzanego o włamania i kradzieże mienia. Funkcjonariusze, w wyniku podjętych działań, na podstawie zgłoszonych zdarzeń zatrzymali podejrzanego o kradzież kilku lamp oświetleniowych z klatek schodowych oraz korytarzy piwnicznych, gdzie wartość strat oszacowano na kwotę kilkuset złotych.

W toku dalszych czynności policjanci udowodnili zatrzymanemu włamania i kradzieże z terenu miejscowych działek. Jego łupem padły m.in. narzędzia ogrodowe oraz elementy metalowe, a także ... kilkanaście królików.

Mężczyzna usłyszał kilka zarzutów. Przed sądem odpowie za włamania i kradzieże. Za tego typu przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.