Narkotykowi dilerzy z Chojnowa koło Legnicy zatrzymani

| Utworzono: 2017-01-24 12:20
Narkotykowi dilerzy z Chojnowa koło Legnicy zatrzymani -

Policjanci z powiatu legnickiego zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiedzą za posiadanie oraz handel narkotykami. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 4000 porcji metamfetaminy oraz 300 porcji marihuany, które nie trafią na rynek. Obaj usłyszeli zarzuty posiadania oraz handlu narkotykami. Jeden z zatrzymanych został już tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Obaj za popełnione przestępstwa odpowiedzą przed sądem. Krzysztof Zaporowski z dolnośląskiej policji tłumaczy, że prawdziwy magazyn znajdował się w mieszkaniu zatrzymanego mężczyzny.

- Tam znaleziono kolejne porcje narkotyków. W sumie zabezpieczone 4000 porcji metaamfetaminy oraz 300 porcji marihuany. W mieszkaniu przebywał 28-latek, ten mężczyzna również został zatrzymany. 

Z zebranego w sprawie materiału dowodowego wynika, że zatrzymani mężczyźni od dłuższego czasu trudnili się handlem narkotykami. Obaj usłyszeli zarzuty dotyczące posiadania oraz handlu środkami odurzającymi. Za posiadanie oraz handel środkami odurzającymi może im grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.