"Tatuś zaciągnął mamę do kibla, wsadził jej głowę do muszli" (Posłuchaj)

Andrzej Andrzejewski | Utworzono: 2008-09-08 11:27 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

- Nie wiedziałam, co z tym fantem zrobić. Do dzisiaj nie wiem - przyznaje nauczycielka z jednego z legnickich przedszkoli, która usłyszała od dziecka szokującą opowieść o tatusiu katującym mamusię. Posłuchaj jej wstrząsającej relacji - nauczycielka zastrzegła sobie anonimowość, dlatego jej głos został elektronicznie przetworzony (rozmowa Radia Wrocław):

Małgorzata Tracz, psycholog dziecięcy przyznaje, że w ubiegłym roku kilkakrotnie próbowała podejmować interwencje w tego typu sprawach. Jest to możliwe tylko przy współpracy z rodzicami. Posłuchaj (rozmowa Radia Wrocław):

Zdaniem rzecznika praw dziecka, nawet bez angażowania rodziców można stworzyć system takich interwencji. Wymagałoby to jednak ścisłej współpracy przedszkoli, psychologów dziecięcych i centrów pomocy rodzinie. Póki co - twierdzi rzecznik - taka współpraca w Polsce jest fikcją.

REKLAMA
Dźwięki
"Tatuś zaciągnął mamę do kibla, wsadził jej głowę do muszli". Rozmowa Radia Wrocław z nauczycielką z jednego z legnickich przedszkoli.
"Tatuś zaciągnął mamę do kibla, wsadził jej głowę do muszli". O opowieściach przedszkolaków na temat rzekomej przemocy w ich domach mówi Małgorzata Tracz, psycholog dziecięcy. Rozmowa Radia Wrocław.

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama