Sobota pod znakiem derbów regionu w piłce ręcznej

| Utworzono: 2017-03-11 21:35 | Zmodyfikowano: 2017-03-11 21:35

Emocji było sporo w starciu w Głogowie. Chrobry okazał się lepszy od Zagłębia. Prowadził do przerwy, w drugiej połowie potwierdził swoją wyższość. Dla głogowian to już 11. zwycięstwo w rozgrywkach, dzięki czemu zespół Jarosława Cieślikowskiego utrzymał trzecie miejsce w tabeli grupy granatowej i odskoczył czwartemu Wybrzeżu na dystans dwóch punktów.

W superlidze kobiet liderem tabeli Vistal. Gdynianki tym razem zaprezentowały się na naszym podwórku. Przyjechały do Kobierzyc i pewnie wygrały z beniaminkiem KPR. Dopiero na trzecim miejscu jest MKS Lublin, który został wyprzedzony w tabeli przez Metraco Zagłębie.

Lubinianki dziś wystąpiły na terenie lokalnego rywala. Na zakończenie 21. kolejki superligi wygrały w Jeleniej Górze w derbowy meczu z KPR-em 28:17.