Wrocław: Festyny, pikniki i wiele innych. Zdobądź na nie 5 tysięcy złotych

Dorota Kuźnik, GN | Utworzono: 2017-04-01 11:00 | Zmodyfikowano: 2017-04-01 11:00
A|A|A

Może to być organizacja kina plenerowego, festynu czy warsztatów dla dzieci. Im bardziej pomysłowo - tym lepiej, a o wszystkim można z nami porozmawiać - mówi Marta Kępa z zespołu Mikrograntów:

- W trakcie trwania naboru od poniedziałku do piątku mamy konsultację. Jeżeli ktoś ma pomysł albo po prostu chce porozmawiać o mikrograntach i zapytać, czy mógłby się pojawić, to zapraszamy 17:00-19:00. Stworzyliśmy taki elementarz mikrogranty w pigułce.

W programie można uzyskać maksymalnie 5 tysięcy zł. na rozruszanie swojego otoczenia poprzez działania kulturalne.

- W mikrograntach nie chcemy definiować kultury jako wysokiej. W rozumieniu tylko teatr, koncert, wystawa. Nastawiamy się na projekty, które wzmacniają więzi między społecznościami np. sąsiedzkimi. Możemy więc działać z festynem, ogrodem społecznym, z warsztatami - mówi koordynatorka - Martyna Gach.

Pomysły Mikrograntów mogą zgłaszać zarówno osoby indywidualne, jak i grupy, w tym również osoby niepełnoletnie, a także organizacje pożytku publicznego.

Wnioski przyjmowane są do 15 kwietnia. Szczegółowych informacji udzielają koordynatorzy w infopunkcie Barbara przy Świdnickiej. Dostępne są także na stronie internetowej mikrograntów.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama