JazzAminute, Bisz i Rajdophone: Muzyczny poniedziałek w Radiu Wrocław Kultura

Marta Malinowska, Maciek Przestalski, MK | Utworzono: 2017-04-03 15:48 | Zmodyfikowano: 2017-04-03 15:48
A|A|A

Chwilę po 16:00 odwiedzą nas Kasia Berger i Łukasz Szymański, czyli duet JazzAminute. Specjalizują się w graniu coverów w nastrojowych aranżacjach i tak właśnie koncertowo zaprezentują się na dobry początek naszego spotkania.

Nowością w programie zakończonego w niedzielę 38. Przeglądu Piosenki Aktorskiej był przeplatany muzyką i wykładami panel dyskusyjny "Siła piosenki". O tym nietypowym spotkaniu artystów reprezentujących bardzo rożne style muzyczne, posłuchamy z perspektywy hiphopowca Bisza.

Następnie odwiedzi nas Anna Rejda. Jej projekt Rejdophone stanowi połączenie charyzmatycznego wokalu ze swingowymi dźwiękami lat 1920., zagranych w nowoczesnych aranżacjach. O autorskich piosenkach, fuzji stylu retro z muzyką elektroniczną, jazzie i Wrocławiu porozmawiamy po 18:00.

A na koniec wracany do klubowej historii naszego miasta. Tym razem tej, która zacznie pisać się za kilka dni. Mariusz Wieczorek zaprosi do Surowca, który ma być "enklawą stworzoną, by realnie wpływać na rozwój nowoczesnej kultury miejskiej". Szczegóły poznamy po 19:00.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama