Chcesz zostać reżyserem teledysku? Czarno-Czarni szukają zdjęć do "Stołówkowe Love"

Gregor Niegowski | Utworzono: 2017-04-05 17:25 | Zmodyfikowano: 2017-04-05 17:25
A|A|A

fot. Facebook

Czarno-Czarni pracują nad swoim siódmym albumem. Będzie utrzymany w stylistyce rockandrollowej. Na krążku pojawi się piosenka „Stołówkowe Love”, do której teledysk może współtworzyć każdy z Was.

Pomysł jest prosty. Trzeba wskrzesić ducha PRL-u i odtworzyć niepowtarzalny klimat najróżniejszych stołówek, bufetów czy barów mlecznych z tamtego okresu. Zespół zachęca do nadsyłania fotografii przedstawiających te niezwykłe miejsca spotkań Polaków, w których być może zrodziło się wiele historii miłosnych.

Artyści zachęcamy do przeszukania swoich prywatnych archiwów, przeglądnięcia zakurzonych albumów albo zrobienia zdjęcia Waszego ulubionego miejsca, koniecznie baru mlecznego, stołówki, lokalnego bistro i wysłanie go na adres zdjęcia@czarno-czarni.pl bądź dostarczenie do Centrum Historii Zajezdnia.

Na podstawie zdjęć powstanie teledysk do „Stołówkowe Love”. Wszyscy autorzy zostaną wyróżnieni w napisach końcowych teledysku. Zdjęcia będą zbierane do 30 kwietnia. Teledysk powstanie kilka tygodni później.

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama