Stadion Olimpijski we Wrocławiu do poprawki?

, BT | Utworzono: 2017-04-25 14:18 | Zmodyfikowano: 2017-04-25 14:18
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek

Stadion Olimpijski we Wrocławiu do poprawki? Podczas treningu żużlowców kamienie leżące na torze uderzały w specjalnie wzmacniane szyby, które mają chronić widzów. Dwie z nich popękały. Pierwsza o sprawie napisała Gazeta Wyborcza.

- Jedna z szyb pękła uderzona kamieniem, jedna z powodu naprężeń. One są już zamówione od dawna. Po prostu oczekujemy aż dostawca je przywiezie ponieważ tych szyb nie zamawia się u szklarza. One powinny być w tym tygodniu uzupełnione mamy nadzieję - mówi Marek Szempliński ze spółki Wrocławskie Inwestycje

Obiekt kilka tygodni temu został oddany do użytku po tym gdy przeszedł kompleksową modernizację. Marek Szempliński tłumaczy, że miasto nie odpowiada za odbudowę samego toru i materiał jaki się na nim znajduje, ale wykonawca ma dokonać odpowiednich poprawek jeszcze przed niedzielnym spotkaniem żużlowców.

- Tor żużlowy był poza zakresem powierzonym WI do przebudowy. Oczywiście on w trakcie inwestycji został zniszczony. Wykonawca ma go odtworzyć. Oczekujemy, że to odtworzenie będzie zgodne z oczekiwaniami użytkownika.

Pierwsze oficjalne spotkanie żużlowe na Stadionie Olimpijskim odbędzie się już w niedzielę. Betard Sparta Wrocław zmierzy się z Get Well Toruń.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama