"Czarna wiosna" i "Kosmos" w Radiu Wrocław Kultura [SŁUCHAJ OD 16.00]

Maciek Przestalski | Utworzono: 2017-04-26 15:30 | Zmodyfikowano: 2017-04-26 15:30
A|A|A

Zaczniemy od nowej wystawy zdjęć w Muzeum Współczesnym Wrocław. Od kilku dni, na pierwszym piętrze oglądać możemy "Kosmos. Atlas" Natalii Mikołajczyk. Korzystając z krótkiego pobytu autorki w naszym mieście, w towarzystwie kuratora Bartka Lisa, zamieniliśmy kilka zdań na temat fotografii.

Następnie, około 16:45, Izabela Trembałowicz-Chęć z Muzeum Narodowego we Wrocławiu przybliży tematy najbliższych wydarzeń związanych z obchodami Roku Kościuszkowskiego.

Od najbliższej soboty Galeria Sztuki Tętno zaprasza na interaktywną instalację transformującą - na dźwięk i wideo - fale mózgowe zwiedzających gości. O "Nueromuzyce" po 17:30 opowie autor Beniamin Głuszek i Martyna Zaradkiewicz.

Do Muzeum Współczesnego Wrocław wrócimy chwilę po 18:00. O ciekawie zapowiadającej się wystawie „Czarna wiosna. Wokół wrocławskiej niezależnej sceny muzycznej lat 80.” opowiedzą Jacek "Tuńczyk" Fedorowicz, Paweł Jarodzki, Piotr Lisowski i Paweł Piotrowicz.

A na koniec, po 19:00 "Bratislava pro Wratislavia / Wratislavia pro Bratislava" czyli nowa wystawa w Galerii Miejskiej, podsumowująca pierwszą część projektu wspólnie realizowanego przez Akademię Sztuk Pięknych w Bratysławie oraz Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama