Radio Wrocław w (Re)akcji. 24 godziny na dobę!

Maja Majewska | Utworzono: 2017-05-03 11:13 | Zmodyfikowano: 2017-05-03 11:13
A|A|A

Problemy ze śmieciami wokół osiedla? A może kłopoty podatkowe albo pilna potrzeba skorzystania z porady notariusza lub nadzoru budowlanego? Zapraszamy - z każdym innym problemem również! Dokładnie w południe przez pięć dni w tygodniu Małgosia i Marek robią co mogą, by pomóc rozwiązać to, z czym nie możecie sobie dać rady.

W studiu, przez godzinę, do Waszej dyspozycji są goście: specjaliści i eksperci z różnych dziedzin - od podatków, edukacji, bezpieczeństwa, służby zdrowia, prawa budowlanego, spadkowego czy alimentacyjnego. W Reakcji 24 możecie też porozmawiać z policjantami, strażakami czy strażą miejską. Regularnie program odwiedzają też włodarze dolnośląskich miast, jest więc okazja zainterweniować w ważnej sprawie lub po prostu zapytać o co tylko chcecie.

>>>KLIKNIJ I ZOBACZ, JAKIMI TEMATAMI SIĘ ZAJMOWALIŚMY W REAKCJI 24<<<

Jak się z nami skontaktować? To proste! Chwyćcie za telefon, napiszcie mejla lub wypełnijcie formularz dostępny na stronie

Wiele załatwionych spraw już za nami. Udało się m.in przywrócić świadczenie 500 Plus dla osoby, którą system niesłusznie wykluczył, czy pomóc w zamianie mieszkania komunalnego lokatorowi od lat bezskutecznie próbującemu przenieść się do tańszego w utrzymaniu „M”. Posprzątaliśmy już wiele skwerów, parków i ulic na całym Dolnym Śląsku, sprawiliśmy, że w miejscach szczególnie niebezpiecznych pomalowano pasy dla pieszych, udało nam się też przyspieszyć ukończenie kilku remontów czy zlikwidować dzikie parkingi samochodowe.

Automatyczna sekretarka Reakcji 24 działa 7 dni w tygodniu 24 godzinę na dobę. Jeśli macie kłopot, albo chcecie podzielić się dobrą wiadomością dzwońcie: 071 391 00 00 lub piszcie: reakcja24@radiowroclaw.pl. Do usłyszenia!

Reakcja 24 codziennie od poniedziałku do piątku od 12:00 do 13:00

 

 

REKLAMA
Reklama