Pogoda: Jutro nawet 18 stopni

KM | Utworzono: 2017-05-04 21:55 | Zmodyfikowano: 2017-05-04 20:37
A|A|A

Fot. Piotr Słowiński (Radio Wrocław)

Prognoza pogody:

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Na ogół bez opadów. Po północy miejscami mgła ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od 6°C do 8°C. Wiatr słaby, zmienny.
W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Po południu przelotne opady deszczu, możliwe burze. Temperatura maksymalna od 16°C do 18°C. Wiatr słaby, z kierunków północnych. W czasie burz porywy wiatru do 60 km/h.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Na ogół bez opadów. Po północy mgła ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od 4°C do 7°C. Wiatr słaby, zmienny. W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu, po południu możliwe burze. Temperatura maksymalna od 15°C do 17°C. Wiatr słaby, z kierunków północnych. W czasie burz porywy wiatru do 60 km/h. W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1000 m n.p.m.) w dzień miejscami przelotne opady deszczu, po południu możliwe burze. Temperatura od 5°C do 8°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zmieniających się. W czasie burz porywy wiatru do 60 km/h.

Warunki biometeorologiczne: niekorzystne.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama