Popołudnie z Radiem Wrocław: Autostopem na koniec świata [SŁUCHAJ OD 16:00]

Michał Kazulo | Utworzono: 2017-06-24 10:32 | Zmodyfikowano: 2017-06-24 10:00

Michał Pater i Maciek Barański.  To oni swoimi produkcjami na kanale "Autostopem Na Koniec Świata" pokazują, że do realizacji marzeń nie trzeba wiele. Połączyła ich wizja stworzenia projektu, który pokaże świat w nieco innym ujęciu niż to, które znamy chociażby z telewizji. Miliony fanów wręcz do swoich rytuałów zalicza siadanie przed nowym odcinkiem przygód Michała (a w ostatniej serii także Maćka). Pater, często z kamerką uczepioną na końcu kijka, opowiada o najdalszych zakątkach świata.

Głównym celem jest wschód. W kolejnych seriach Michał autostopem przekracza kolejne granice - także swoje. Z drugiej strony, cały czas ma do czynienia z gościnnością ludzi, których spotyka i odkrywa nowe kultury ale też obala mity i stereotypy rządzące światem. Dzięki takim osobom jak Michał i Maciek, coraz więcej osób myśli o tym, by samemu spróbować sił. A że przed nami sezon wakacyjny to podpytamy Panów jak się do zabrać. 

Dzisiaj do 19. będą opowiadać o tym co zrobić żeby ruszyć do przodu i zwiedzać świat. Podzielą się też wrażeniami z ich najnowszego projektu "Operacja Tunguska":

Będzie też sporo o tym, czego nie uchwyciły kamery. Na przykład jak podczas wyprawy Panowie radzili sobie z kwestiami higieny?

 

Na program zaprasza Michał Kazulo.

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.