Łukasz Kubot i Marcelo Melo poznali rywali w ćwierćfinale Wimbledonu

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2017-07-11 15:43

Brytyjskie rodzeństwo pokonało w 1/8 finału nowozelandzko-brazylijski duet Marcus Daniell, Marcelo Demoliner w czterech setach. Spotkanie miało się zakończyć wczoraj, ale dokończono je dopiero dziś. Czystej tenisowej gry było w tym meczu równo trzy godziny. Rywalizacja była zacięta. Pierwszego seta Skupscy wygrali 7:6 w tie-breaku do 3. Drugiego przegrali 5:7, żeby w trzecim znów cieszyć się z prowadzenia - 7:6 i do 7 w tie-breaku. W czwartym secie Brytyjczycy byli lepsi 6:4.

Łukasz Kubot i Marcelo Melo z awansu do ćwierćfinału cieszyli się wczoraj. Polak i Brazylijczyk przegrywali już 0:2 w setach, żeby pokonać w pięciu partiach rumuńsko-pakistańską parę Florin Mergea – Aisam Ul Haq Qureshi .