Jechał z narkotykami i pod ich wpływem

Gregor Niegowski | Utworzono: 2017-07-16 15:50
A|A|A

fot. archiwum radiowroclaw.pl

Policjanci z Karpacza zatrzymali 22-latka, który był podejrzewany o posiadanie narkotyków oraz o kierowanie pojazdem pod ich wpływem. Wpadł podczas kontroli drogowej około godziny 23.20 na jednej z ulic Karpacza. Powody kontroli były dwa: brak przedniej tablicy rejestracyjnej i jazda kierowcy osobowej hondy z nadmierną prędkością. 22-letni mężczyzna zachowywał się bardzo dziwnie, był zdenerwowany i pobudzony, a także bełkotał.

Funkcjonariusze zauważyli, jak ściska coś w dłoni. Okazało się, że był to worek z marihuaną. Mężczyzna nie posiadał żadnych dokumentów, a także jego zachowanie wskazywało, że może znajdować się pod wpływem narkotyków.

Po chwili przyznał się, że zanim wsiadł za kierownicę palił marihuanę i zażył amfetaminę. Kierowcy pobrano krew do badań. Podczas sprawdzenia okazało się też, że w przy sobie ma jeszcze marihuanę oraz amfetaminę.

Trafił już do policyjnego aresztu i teraz za posiadanie narkotyków odpowie przed sądem. Jeżeli badania potwierdzą, że prowadził pojazd będąc pod ich wpływem może mu grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama