World Games: Nasze reprezentacje odpadły w ćwierćfinale turnieju piłki ręcznej plażowej

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2017-07-28 13:04

Od początku turnieju wiadomo było, że medal na piasku byłby olbrzymim sukcesem. Nasi szczypiorniści z góry byli skazywani na porażkę, za to nasze panie po cichu typowano na czarnego konia. Niestety. Ćwierćfinałowi rywale okazali się nie do przejścia.

Polki przegrały z Hiszpankami 0:2 w setach 12:16, 10:17. Nasza męska reprezentacja uległa Brazylijczykom również 0:2 w setach 14:18 i 22:28.

Teraz biało-czerwonym pozostaje gra o miejsca 5-8. Jeszcze dziś Polki zmierzą się z Tunezyjkami (15:00), a Polacy z Urugwajczykami (15:50). Turniej na Polach Marsowych we Wrocławiu potrwa do jutra. Wtedy też nasze reprezentacje rozegrają mecz decydujący o końcowej pozycji w zmaganiach.