Szczypiorniści Chrobrego i Zagłębia po towarzyskim turnieju w Opolu

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2017-08-27 07:30

Dwudniowe zmagania w Opolu rozpoczęły się od półfinałów. Najpierw Zagłębie Lubin dotkliwie przegrało z KPR Gwardią Opole 26:36. Gospodarze byli wyraźnie lepsi już do przerwy prowadząc czterema bramkami.

Drugi mecz był dużo bardziej zacięty. Chrobry Głogów pokonał Wybrzeże Gdańsk 27:26. Po 60 minutach był remis 24:24 i o wszystkim decydowały karne wygrane przez dolnośląski zespół 4:3.

W spotkaniu o trzecie miejsce Zagłębie uległo Wybrzeżu 24:26. Gdańszczanie ustawili sobie mecz po tym jak zaczęli go od prowadzenia 6:0.

Podobny przebieg miał finał. Chrobry przegrywał już z Gwardią Opole 0:8 i nie był w stanie obronić strat. Do przerwy był 11:18, a cały mecz zakończył się porażką głogowskiej drużyny aż 19:37.