What's in the Box? zaprasza na Niedzielne Poranki we WRO, na Amazon Open Air Car Cinema i do podsumowania 7 sezonu "Gry o Tron"

Miłosława Bożek | Utworzono: 2017-09-01 18:49 | Zmodyfikowano: 2017-09-01 18:50
A|A|A

Festiwale filmowe, premiery kinowe, wiadomo, o tym się mówi, to się ogląda. W What's in the Box? można posłuchać wywiadów z reżyserami, podpytujemy aktorów o ich pracę, krytyków o tytuły, których należy unikać i o te, których należy szczególnie wyczekiwać. Ale w tym tygodniu świat, nie tylko filmowy, ale świat cały, żyje czymś zgoła innym - finałem 7 sezonu "Gry o Tron"! Temat najczęściej dyskutowany w ostatnich dniach, nie tylko na Facebooku czy Twitterze, w końcu zawitał do studia Radia Wrocław Kultura DAB + Film. Tak jak 31 milionów widzów i my nie przegapiliśmy tego widowiska, więc oczywiście, w końcu, o nim rozmawiamy.

 

via GIPHY

 

via GIPHY

 

via GIPHY

Na koniec, z trudem wybrane, najpopularniejsze teorie fanowskie.

http://westeros.pl/kategoria/teorie/

http://fsgk.pl/wordpress/tag/szalone-teorie/

 

 

 

 

 

Z myślą o młodych odbiorcach oraz ich najbliższych od 2008 roku, czyli już dziewięć lat, Centrum Sztuki WRO realizuje cotygodniowe Niedzielne Poranki we WRO. O tej wieloletniej przygodzie, jaką jest programowanie tytułów dla najmłodszych, opowie Krzysztof Dobrowolski odpowiedzialny za program poranków filmowych w Centrum Sztuki WRO / WRO Art Center.

W trakcie Poranków prezentowane są polskie i światowe filmy animowane, organizowane są także słuchowiska intermedialne na bazie najnowszych pozycji literatury dziecięcej. Po pokazach Centrum Sztuki WRO zaprasza na rodzinne działania twórcze przygotowywane w oparciu o animacje, bieżące wystawy i projekty. Projekcję zaczyna się zawsze o godzinie 12:30. Do galerii wartow wybrać się już od godziny 12:00, żeby rozgościć się przed działaniami. Na Niedzielne Poranki we WRO nie obowiązują zapisy, jednakże ilość miejsc jest ograniczona.

 

 

 

 

Błażej Grzechnik z Kina Nowe Horyzonty zaprasza na Amazon Open Air Car Cinema - Wrocław, czyli kino samochodowe na wielkim parkingu. Amazon, razem z American Film Festival, po raz drugi organizuje jedno z największych kin samochodowych. Po zeszłorocznym sukcesie pierwszej edycji kinowe emocje powracają na Bielany Wrocławskie na parking budynku Amazon I.

Widzowie zza kierownicy własnych samochodów oraz ze strefy chilloutu będą mogli obejrzeć klasyki amerykańskiej kinematografii: "Pamiętnik" (godz.20.00) oraz "Batman: Mroczny Rycerz Powstaje" (ok. godz. 22.00). Warto przyjechać wcześniej aby zająć jak najlepsze miejsca, dlatego otwieracie już o 18:00. Na miejscu czekać na Was będą food trucki, a oczekiwanie na pierwszy seans umilą klasyczne amerykańskie przeboje! Szczegóły wydarzenia oraz darmowe bilety dostępne są za pośrednictwem strony www.kinoamazon.pl.

Dodatkowo Błażej Grzechnik z Kina Nowe Horyzonty dodał parę nowych szczegółów o nadchodzącym American Film Festiwal, który po raz ósmy odbędzie się październiku w Kinie Nowe Horyzonty, a nawet zdradził jeden z tytułów, zapewniając mu tym samym oficjalną premierę w naszym studiu!

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama