Czuwara i Moryto dają Zagłębiu zwycięstwo

Gregor Niegowski | Utworzono: 2017-09-02 21:33 | Zmodyfikowano: 2017-09-02 21:44

Duet skrzydłowych Zagłębie zdobył w tym spotkaniu prawie połowę wszystkich punktów. Moryto i Czuwara świetnie wykańczali sytuacje na skrzydle oraz punktowali z rzutów karnych.

KPR zaprezentował w tym meczu naprawdę dobry handball - do przerwy przegrywali tylko jedną bramką. Pewnym punktem zespołu gospodarzy byli Michał Prątnicki czy Kamil Ciok.

Czuwara i Moryto po przerwie także nie mieli sobie równych na parkiecie. Imponowali skutecznością - a w sumie w całym spotkaniu zdobyli 20 bramek. W drugiej połowie oprócz skrzydłowych, jedną bramkę rzucił jeszcze dla Zagłębia Pietruszko. Mimo świetnej dyspozycji duetu Miedziowych ten mecz był bardzo wyrównany. Ostatecznie goście wygrali 23:21, zapewniając sobie komplet punktów na inaugurację rozgrywek.