Pracownica okradała firmę obuwniczą. Policja odzyskała już część łupu

z materiałów policji | Utworzono: 2017-09-07 21:38 | Zmodyfikowano: 2017-09-07 21:38
A|A|A

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach, w wyniku prowadzonej pracy operacyjnej, ustalili i zatrzymali 24 - letnią kobietę, która jest podejrzana o kradzież butów.

Policjanci pracując nad tą sprawą ustalili, że podejrzana będąc pracownikiem firmy obuwniczej, regularnie od około roku, wynosiła z zakładu pracy różnego rodzaju buty oraz inne artykuły obuwnicze. W większości były to buty damskie i dziecięce. Na tą chwilę, jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy pracujących nad tą sprawą, z magazynu skradzionych zostało nie mniej niż 20 par butów.

Policjanci już odzyskali znaczną część skradzionego mienia, które nie zostało jeszcze sprzedane, a znajdowało się w mieszkaniu podejrzanej lub było ukryte w innych miejscach.

W toku dalszych czynności z udziałem zatrzymanej kobiety ustalono, że skradziony towar oferowała do sprzedaży za atrakcyjną cenę poprzez różne portale internetowe. Zatrzymana usłyszała zarzut kradzieży. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama