Dwie porażki PGE Turowa podczas turnieju w Sopocie

| Utworzono: 2017-09-11 08:01

Pierwszy mecz przeciwko Treflowi pokazał, że zespół ze Zgorzelca ma charakter. Przegrywa już bardzo wysoko, ale dzięki świetnej postawie w czwartek kwarcie wrócił do rywalizacji i przy odrobinie szczęścia mógł pokonać sopocian.

Do pełni szczęścia zabrakło szczególnie skuteczności na linii rzutów wolnych. Ostatecznie zgorzelczanie przegrali z Treflem Sopot 67:69.

Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec 69:67 (18:16, 18:14, 24:17, 9:20)

Odmienne na stroje towarzyszyły kibicom PGE Turowa po niedzielnym starciu z Polpharmą Starogard Gdański. W nim ekipa ze Zgorzelca kompletnie była bez szans. Z każdą minutą rosło prowadzenie rywali. Grali nieco tak, jakby byli zupełnie z innej ligi.

Polpharma Starogard Gdański – PGE Turów Zgorzelec 94:66 (23:17, 27:18, 24:19, 20:12)

Choć to wciąż tylko okres przygotowawczy, już widać, że drużynie ze Zgorzelca kolejny sezon będzie ciężko się włączyć do walki o play-off. To na dziś wydaje się celem nadrzędnym ekipy PGE Turowa.