Chcesz coś zmienić we Wrocławiu? Usiądź przy interaktywnym stoliku

| Utworzono: 2017-09-11 17:00 | Zmodyfikowano: 2017-09-11 17:00
A|A|A

Robert Bednarski z Biura Zarządzania Projektami w magistracie tłumaczy, że chodzi m.in. o specjalne aplikacje pomagające w zgłaszaniu miejskich problemów czy specjalną platformę ułatwiającą płacenie podatków. Ale środowe spotkania mają na celu to nie tylko edukowanie wrocławian. - Będziemy chcieli sprawdzić, czy takie rozwiązania podobają się wrocławianom i jak mieszkańcy chcieliby zmienić swoje otoczenie - tłumaczy Robert Bednarski.

Stoliki będą pracowały w godzinach 11-13 oraz 15-17. Na placu Grunwaldzkim odbędą się rozmowy na temat mobilności, stolik poświęcony zieleni miejskiej i środowisku naturalnemu stanie przy Parku Staromiejskim, a temat przewodni spotkania na placu Nowy Targ to "miasto w sieci". - Przypomnimy o "siedmiu siódemkach", czyli specjalnej miejskiej infolinii. Nie wszyscy także wiedzą, że we Wrocławiu działa aplikacja Mobilny Asystent Mieszkańca. Dzięki niej można zgłosić wszystkie awarie - mówi Robert Bednarski:

A to nie koniec pracowitego dnia, bo również w środę, o 18.00 w Mediatece odbędzie się "Gra o Wrocław". Justyna Król z Pracowni Miejskiej tłumaczy, że to nie tylko okazja do zabawy dla dzieci i dorosłych, ale też zaawansowana formuła konsultacji społecznych.

Liczba miejsc w miejskiej grze jest ograniczona, dlatego trzeba zarejestrować się na stronie wroclaw.pl, albo Facebook'u Pracowni Miejskiej.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama