5-dniowe szczeniaki udusiły się w reklamówce. Sprawcy szuka policja

Piotr Kaszuwara | Utworzono: 2017-09-19 13:33 | Zmodyfikowano: 2017-09-19 13:35
A|A|A

mat. Ekostraży

Szczeniaki były zawinięte w reklamówkę i pozostawione przy ulicy Szwajcarskiej, niedaleko ogródków działkowych. Wszystkie miały zaledwie 5 dni. Jeden z nich jeszcze walczył o życie, ale mimo szybkiej akcji weterynarzy, nie udało się go uratować.

Wolontariusze Ekostraży wezwali na miejsce policję i apelują o pomoc w odnalezieniu sprawcy.

Prosimy o pomoc w namierzeniu złego człowieka - czytamy na ich profilu na jednym z portali społecznościowych. - Ktokolwiek wie, że w tej okolicy jest suczka która była w ciąży a nie jest, lub widać ze karmiła a szczeniąt brak - prosimy o informacje - gwarantujemy anonimowość. Pomóżcie namierzyć tego sadystę, który pozwolił udusić się tym maluchom w reklamówce - piszą wolontariusze z Ekostraży.

- Cztery osoby, zupełnie niezależne od siebie, powiedziały nam o tym samym sprawcy. Na razie nie ujawniamy żadnych szczegółów, ale już wspólnie działamy z policją by sprawdzić te informacje - powiedziała nam adwokat Ekostraży Anna Chrobot.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama