Jest już lista nominowanych do tegorocznych Gryfów [ZOBACZ]

Dorota Kuźnik, jk | Utworzono: 2017-10-03 16:30 | Zmodyfikowano: 2017-10-03 16:30
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek

Znamy nominowanych do tegorocznej edycji dolnośląskich Gryfów. W konkursie nagrodzone zostaną innowacyjne działania przedsiębiorstw oraz samorządów. W tym roku wyróżnienia zostaną przydzielone w ośmiu kategoriach - m.in. za społeczną odpowiedzialność firmy i dla samorządów za sukces w tworzeniu własnej, lokalnej marki. O laur powalczy Legnica, gmina Jaworzyna Śląska oraz gmina Polanica Zdrój.

Marek Pasztetnik, prezes Zachodniej Izby Gospodarczej mówi, że konkurs w swojej 13-letniej historii wielokrotnie się zmieniał. Podobnie jest w tym roku. - Staramy się, by nadążał za tym, co dzieje się w gospodarce - wyjaśnia Marek Pasztetnik.

Laureatów konkursu poznamy podczas gali finałowej 23 października w Narodowym Forum Muzyki. Do tej pory o Gryfy walczyło ponad 1200 przedsiębiorstw i jednostek samorządu terytorialnego. Wyłoniono 99 laureatów, w tym roku rozdany zostanie setny Gryf.

Pełna lista nominowanych TUTAJ.

„Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza” to wyjątkowe podziękowanie dla tych, którzy tworzą gospodarczą i społeczną przyszłość Dolnego Śląska. Zwieńczeniem Konkursu jest coroczna Wielka Gala Biznesu, która przyciąga najważniejsze osobistości Dolnego Śląska ze świata biznesu, nauki, polityki i kultury.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama