Siatkarze Cuprum z kolejną wygraną w ekstraklasie

Robert Skrzyński | Utworzono: 2017-10-11 20:15

Od początku lepiej spisywali się zawodnicy Cuprum. Lubinianie podbijali ataki i dzięki udanym kontrom powiększali przewagę. Świetnie spisywał się Łukasz Kaczmarek, który popisał się 3 asami serwisowymi z rzędu. Pierwszego seta zespół z Lubina wygrał 25:17.

Druga partia była bardziej wyrównana. Obie drużyny popełniały dużo błędów w zagrywce. W końcówce Cuprum prowadziło 23:22 i zdołało zdobyć kolejne dwa punkty i wygrać 25:22.

W trzecim secie lepiej grał zespół z Bielska, który prowadził 8:4. Dobrze w ekipie gospodarzy grał Piotr Łukasik. Zespół BBTSu wygrał tego seta 25:23.

Od początku czwartej kwarty lepiej grał zespół Cuprum, który uzyskał wysokie prowadzenie i ostatecznie wygrał tego seta 25:20, a cały mecz 3:1.

BBTS Bielsko-Biała - Cuprum Lubin 1:3 (17:25, 22:25, 25:23, 20:25)

BBTS: Maciończyk, Tarasow, Siek, Janeczek, Gaca, Krikun, Czauderna (libero) oraz Marek (libero), Piotrowski, Łukasik, Bucki, Peacock, Cedzyński.

Cuprum: Kaczmarek, Pupart, Gunia, Taht, Masny, Hain, Kryś (libero) oraz Michalski.