Ślęza Wrocław wygrywa, CCC Polkowice znów przegrywa

| Utworzono: 2017-10-15 21:15 | Zmodyfikowano: 2017-10-15 21:15

Wrocławianki zanotowały świetny początek spotkania, ale później to gospodynie były stroną przeważającą i po 10 minutach przegrywały tylko punktem. Mecz był ciągle bardzo wyrównany, a po pierwszej połowie ostrowianki wygrywały dwoma punktami!

Ten stan rzeczy utrzymywał się także po trzeciej kwarcie, a sensacja wisiała w powietrzu. W ostatniej części meczu Ślęza włączyła jednak piąty bieg i wygrała ostatecznie 79:65. Marissa Kastanek rzuciła dla drużyny przyjezdnej 21 punktów. W drużynie gospodyń wyróżniała się Breanna Lewis z 16 punktami i 12 zbiórkami.

Początek starcia w Polkowicach był wyrównany, ale w miarę upływu czasu przewagę zaczęły zdobywać wicemistrzynie Polski. Po 10 minutach gry prowadziły 10 punktami. W końcówce drugiej części meczu te straty zmniejszyła trochę Bria Holmes, ale to Wisła CanPack ciągle była lepsza.

W trzeciej kwarcie CCC nie utrzymało tendencji odrabiania strat. Po trafieniu Maurity Reid było już 60:48. Ostatnie 10 minut niczego już nie zmieniło. Krakowianki kontrolowały sytuację i wygrały 80:67. Najlepszą zawodniczką drużyny przyjezdnej była Leonor Rodriguez z 26 punktami i 6 asystami. 13 punktów, 6 zbiórek i 3 asysty dla gospodyń zdobyła Temitope Fagbenle.