Muzyczna Żonglerka: improwizacja i gitarowe granie w RWK - Łyszkiewicz, Cichoński, Czwojda [WIDEO]

Ula Andruszko, GN | Utworzono: 2017-11-23 16:01 | Zmodyfikowano: 2017-11-23 16:03
A|A|A

Piotr Łyszkiewicz w studiu Radia Wrocław Kultura spontanicznie zawitał z saksofonem i zagrał krótką improwizację. Z powodu jego osoby, we wrocławskim klubie Black Moon 9. Grudnia odbędzie się koncert benefitowy, na który zjadą się przyjaciele muzycy z Warszawy, Lublina i oczywiście Wrocławia - nowy projekt Macio Morettiego, Piotra Zabrockiego i Janka Młynarskiego 67,5 Minut Projekt, Kapela Timingeriu, Roots Transmission i inni. Koncert zagrany będzie przez przyjaciół na szczytny cel - pokrycie kosztów operacji ucha, której musiał poddać się Piotr:

Leszek Cichoński w niedzielę 26.grudnia w sali Impartu świętować będzie 60 urodziny, na które zaprosił wielu przyjaciół muzyków. 30 lat kariery muzycznej to czas na nowe wyzwania i otwieranie się na nowe możliwości. Nie tylko rozpoczęcie przygody jako wokalista i autor tekstów, ale także spotkanie na scenie z Jose Torresem i koncert projektu “Viva Santana”, którego premiera właśnie podczas jubileuszowego (podwójnie) koncertu. Opowiada Leszek Cichoński:

Magdalena Czwojda to wrocławska gitarzystka. Kobieta z gitarą, po latach akompaniowania innych muzyków, zdecydowała się na nagranie solowej płyty “W zależności…”, której klimat jest zmienny jak i bywają nastroje kobiety:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama