Mikrokoncert Mikromusic w mikrokawiarni

materiały prasowe | Utworzono: 2017-11-29 16:36 | Zmodyfikowano: 2017-11-29 16:36
A|A|A

Znany wrocławski zespół Mikromusic, który niedawno wydał nową płytę „Tak mi się nie chce” rozpoczyna cykl mikrokoncertów w kultowej nadodrzańskiej kawiarni Rozrusznik.

Cafe Rozrusznik to jeden z pierwszych lokali gastronomicznych który powstał w ramach rewitalizacji Nadodrza i działa już siedem lat. Od samego początku w kawiarni można było napić się kawy jakości speciality  i posłuchać płyt z winyli. Od środy chcemy, aby też była to muzyka na żywo.

Koncert, na który bilety można było tylko wygrać, odbędzie się w środę 29.11.2017 dla 24 osób. Zespół Mikromusic był najlepszym wyborem, bo i sama nazwa wspaniale pasuje do tego wydarzenia ale i jego wokalistka Natalia Grosiak jest naszą stałą klientką.

W przygotowaniu już są dwa kolejne koncerty.
Na początek 29 listopada o godz. 18:00 w Cafe Rozrusznik Mikromusic Acousti Trio.

Muzyka zespołu to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, czasem tez muzyki ludowej.  Debiutancki album "Mikromusic" został wydany w 2006 roku, na którym gościnnie wystąpili m.in.: Leszek Możdzer oraz Sambor Dudziński.

Na 10-lecie zespołu w 2012 roku, grupa wydała koncertowy album oraz dvd "Mikromusic w eterze".

W 2013 pojawił się- już piąty krążek zespołu "Piękny koniec" zbierający bardzo pozytywne recenzje krytyków i fanów, a singiel "Takiego chłopaka" osiągnął ponad 15 mln. wyświetleń na portalu YouTube.

Mikromusic ma również na swoim koncie nominację do konkursu Camerimage za teledysk do piosenki "Thank God I’m a Woman". Październik 2015 zaowocował płytą studyjną "Matka i Żony". Płytę zapowiedział utwór "Krystyno", we wrześniu zaś ukazał się singiel "Bezwładnie", w którym gościnnie zaśpiewał Skubas. Kilka utworów, które znalazły się na płycie, tworzą również ścieżkę dźwiękową w filmie "Chemia" w reżyserii Bartka Prokopowicza.

W listopadzie 2016 roku odbyła się premiera dwupłytowego albumu stanowiącego zapis trasy koncertowej Mikromusic. Ostatniego dnia października 2017 ukazała się najnowsza płyta zespołu pod tytułem "Tak mi się nie chce", która już po kilku dniach zebrała ogromną ilości pozytywnych komentarzy i recenzji.

Trzyosobowy skład reprezentują:
Natalia Grosiak – wokal
Dawid Korbaczyński – gitara
Robert Szydło – gitara basowa

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama