Podczas awantury domowej zabił szczeniaka na Ołbinie

pk, inf. pras. | Utworzono: 2017-12-12 13:50
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek

Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zabicie małego psa. Ciało zabitego szczeniaka sprawca włożył do reklamówki, a następnie wyniósł go z domu i zostawił na pobliskim skwerze. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wrocławskiego Ołbina otrzymali zgłoszenie o krzykach dochodzących z jednego z mieszkań i oskarżeniach o zabicie psa. Dyżurny w ten rejon natychmiast skierował patrol Policji. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze zastali mężczyznę i kobietę, którzy byli bardzo agresywni. W trakcie interwencji osoby te znieważyły funkcjonariuszy i naruszyły ich nietykalność. Obie zostały zatrzymane i trafiły do jednostki Policji.

Podczas dalszych czynności policjanci ustalili okoliczności zgłaszanej interwencji. Okazało się, że podczas awantury domowej mężczyzna zabił szczeniaka. Następnie włożył go do reklamówki i wyniósł z domu. Torbę pozostawił na pobliskim skwerze.

Obecnie wyjaśniane są wszystkie okoliczności w tej sprawie. Zatrzymanemu mężczyźnie, podejrzanemu o zabicie psa, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama