Marek Kubala chce wstąpić do ugrupowania Kornela Morawieckiego

Bartosz Szarafin | Utworzono: 2017-12-13 12:52 | Zmodyfikowano: 2017-12-13 12:54
A|A|A

W ostatnich tygodniach Kubala uczestniczył w pracach sejmowych komisji i rozmawiał z politykami. Najpierw myślał o przystąpieniu do ugrupowania Kukiz'15, ostatecznie jednak podjął decyzję, do którego ugrupowania dołączyć i będzie to ugrupowanie marszałka seniora Kornela Morawieckiego:

- Złożyłem deklarację wstąpienia do partii Wolni i Solidarni. Czy mnie przyjmą? Nie wiem. Zobaczymy. Na razie jest moja pełna zgoda i wniosek - powiedział Marek Kubala:

Przedsiębiorca czeka na podpis Prezydenta RP pod ustawą o Sądzie Najwyższym. Gdy to nastąpi - już w przyszłym roku będzie możliwość złożenia skargi nadzwyczajnej. Na liście przedsiębiorcy znajdują się 3 nazwiska sędziów, którzy jego zdaniem wbrew zgromadzonym dokumentom i dowodom wydali niekorzystne dla niego wyroki.

Marek Kubala prowadził w Wałbrzychu salon samochodowy. W 2000 roku aresztowano go w świetle kamer oskarżając o aferę podatkową. Zarzuty okazały się bezpodstawne. Proces skutkował zerwaniem umów przez banki i wspólników. Walka przed sądami trwa już 17. rok. Wałbrzyszanin ma wielomilionowe długi. Walczy o sprawiedliwość i co najmniej 28mln zł odszkodowania. Do tej pory przyznano mu zaledwie 150 tys. zł.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama