Impel z szóstą kolejną porażką. Wrocławianki bez szans w Pile

| Utworzono: 2018-01-21 20:08

Pierwsze piłki meczu pokazały, że naszym siatkarkom będzie trudno nawiązać wyrównaną walkę. Drużyna z Piły szybko objęła prowadzenie 11:6. Szczególnie dobrze prezentowała się Dajan Bosković. Po kolejnych kilku akcjach było już 18:8. Wrocławianki były bezradne. Gospodynie triumfowały w inauguracyjnej partii do 11.

W drugim secie pilanki nie zamierzały zwalniać tempa i odskoczyły na dystans 10:4. Siatkarki Impelu popełniały sporo błędów własnych, które skrzętnie wykorzystywały zawodniczki PTPS-u. Wysokie prowadzenie sprawiło, iż pilanki w końcówce partii rozluźniły się, ale były w stanie zakończyć seta skutecznie. Wygrały 25:21.

Ostatnia jak sie później okazała partia momentami była udana dla zawodniczek z Dolnego Śląska. Kilka razy nawet prowadziły. W decydujących momentach znów nie były w stanie nawiązać wyrównanej walki. Przegrały do 18 i cały mecz 0:3.