Zapisy do Akademii Liderów Rzeczpospolitej

Radio Wrocław | Utworzono: 2018-04-07 20:50 | Zmodyfikowano: 2018-04-07 20:50
A|A|A

Warsztaty w ramach Akademii Liderów Rzeczpospolitej podzielone są na cztery części. Zajęcia pt. „Lider dla Rzeczypospolitej” poruszają kwestię wzrostu gospodarczego kraju. Celem tej części szkolenia jest refleksja nad pojęciem dobra wspólnego jako działania jednostki na rzecz ojczyzny. Druga część pn. „Ja jako Lider” dotyczy analizy swoich umiejętności liderskich, oceny mocnych stron. Uczestnicy poznają również różnicę między liderem a menadżerem. W trakcie szkolenia „Liderzy w działaniu” poznają tajniki digital marketingu, social media. W trakcie tej części będzie okazja do nauki pisania komunikatów prasowych, kreowania wizerunku marki i organizacji w internecie. Ostatni warsztat „Lider komunikacji” będzie dotyczył nauki skutecznej komunikacji z zespołem poprzez umiejętne dobranie pozytywnego oddziaływania na swoich pracowników. Uczestnicy będą potrafili efektywnie zarządzać zespołem dostosowując swoje działania do sytuacji, okoliczności, stanu emocjonalnego i poziomu stresu jaki panuje w grupie.

- Akademia Liderów Rzeczpospolitej istnieje od 2016 roku. Już pierwsza edycja spotkała się z dużym zainteresowaniem, wzięło w niej udział 390 osób z całej Polski. Naszym głównym celem jest odkrywanie i wzmacnianie kompetencji młodych liderów. Dzięki szkoleniom mogą oni podnieść swoje kompetencje oraz nawiązać nowe znajomości, które zaprocentują w przyszłości. Warsztaty w ramach Akademii mają za zadanie promować wartość jaką jest dobro wspólne przez działania na rzecz społeczeństwa – skomentował Tomasz Skorupski, Prezes Zarządu Fundacji Inicjatyw Młodzieżowych.

Szkolenia kładą nacisk na zdobycie praktycznej wiedzy na temat przywództwa, a także na poszerzaniu umiejętności budowania i zarządzania zespołem. Prowadzone będą przez certyfikowanych i profesjonalnych trenerów. Poruszane są również zagadnienia z szeroko pojętej ekonomii.

Zgłoszenia do Akademii Liderów Rzeczpospolitej przyjmowane są poprzez formularz internetowy dostępny na stronie www.akademialiderowrp.pl do 22 kwietnia br. Szkolenie odbędzie się 28 kwietnia we Wrocławiu.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama