Kiermasz Ogrodniczy „Pamiętajcie o ogrodach”

Radio Wrocław | Utworzono: 2018-04-07 16:03 | Zmodyfikowano: 2018-04-07 16:03
Kiermasz Ogrodniczy „Pamiętajcie o ogrodach” -

www.kiermaszogrodniczy.info

Drzewka i krzewy owocowe i ozdobne, byliny, cebule kwiatowe, trawy, pnącza, krzewy róż, świeże zioła w doniczkach – a wszystko to w wielu odmianach, znanych i lubianych oraz nierzadko zupełnie nowych i kolekcjonerskich - zaoferują producenci, którzy przyjadą specjalnie do Wrocławia. Swój udział w kiermaszu zapowiedzieli między innymi przedstawiciele branży z regionów dolnośląskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, opolskiego, śląskiego, łódzkiego, mazowieckiego, lubelskiego. I mimo sporych odległości, jakie muszą pokonać, aby dotrzeć do Wrocławia, tuż przed wyjazdem starannie przygotowują, selekcjonują towar, aby zadowolić każdego, najbardziej nawet wybrednego klienta. Bo przecież wrócą tu, przyjadą ponownie, więc muszą zadbać o własny prestiż, o renomę swojej marki.

Nie tylko posiadacze ogródków, działek czy większych form zagospodarowania zieleni są mile widziani podczas kiermaszu, bo zieleń ma tę cenną właściwość, że można z nią obcować niemal wszędzie. Kto ma do dyspozycji taras, balkon, a nawet tylko parapet, również znajdzie interesującą propozycję dla swoich zielonych nisz. Rośliny rabatowe, elementy zielonych, wielogatunkowych kompozycji, kwiaty doniczkowe, sukulenty, zioła w doniczkach, to tylko wycinek kiermaszowej oferty, której pozycje chętnie znajdą przytulne miejsca w naszych domach, a które z pewnością będzie można wytropić podczas imprezy.

Ponadto ceramika ogrodowa i elementy małej architektury, a także rękodzieło do domu i ogrodu. Zaś do spiżarni miody z najlepszych pasiek, piwa z minibrowarów, sery z Podhala i Austrii, greckie oliwki, przyprawy, obwarzanki i wędliny robione według tradycyjnych, regionalnych receptur.

To wszystko w jednym miejscu i czasie – za sprawą Kiermaszu Ogrodniczego „Pamiętajcie o ogrodach”, który 28 i 29 kwietnia zagości na Torze Wyścigów Konnych Partynice, gromadząc kilkudziesięciu wystawców z całej Polski, a w efekcie ogromny wybór roślin niedostępny nawet w największych centrach ogrodniczych.

Organizatorzy zapraszają w sobotę – 28 kwietnia - w godzinach od 9.00 do 18.00
oraz w niedzielę – 29 kwietnia - w godzinach od 9.00 do 17.00
Wstęp wolny

 

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.