Pewne zwycięstwo CCC w Rybniku

| Utworzono: 2010-03-10 21:47 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Mecz był wyrównany tylko w pierwszej połowie. Po przerwie różnica klas na parkiecie była już bardzo widoczna. Polkowiczanki walczą przecież o najlepszą czwórkę, a drużyna z Rybnika nie może być pewna awansu do fazy play-off.

Do zwycięstwa poprowadziła CCC Daria Mieloszyńska, która zdobyła 24 punkty. Duży wpływ na wysokie zwycięstwo miała też gra na tablicach. Polkowiczanki wygrały walkę o zbiórki aż 42:26.

Utex ROW Rybnik - CCC Polkowice 63:85 (20:21, 17:23, 8:17, 18:24)

Utex ROW Rybnik: Katarzyna Krężel 18, Devanei Hampton 14, Whitney Boddie 13, Martyna Koc 10, Nikita Bell 6, Karolina Stanek 2, Monika Sibora 0, Katarzyna Suknarowska 0, Agnieszka Jaroszewicz 0

CCC Polkowice: Daria Mieloszyńska 24, Amisha Carter 15, Justyna Jeziorna 14, Małgorzata Babicka 10, Shannon Bobbitt 10, Natalia Trafimawa 6, Anna Pietrzak 3, Elżbieta Paździerska 2, Veronika Bortelova 1, Paulina Rozwadowska 0, Nadia Parker 0