Betard Sparta zmierzy się w Toruniu z Get Well

Robert Skrzyński | Utworzono: 2018-04-14 08:31 | Zmodyfikowano: 2018-04-14 08:31
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek (Radio Wrocław)

W pierwszej kolejce sezonu Betard Sparta zremisował w Unią Leszno 45:45, a zespół Get Well Toruń przegrał w Gorzowie ze Stalą 35:54. Spotkanie obu drużyn w drugiej kolejce rozpocznie się o 18 w Toruniu.

Awizowane składy:

Betard Sparta: 1. Tai Woffinden, 2. Damian Dróżdż ,3. Maciej Janowski , 4. Andrzej Lebiediew, 5. Vaclav Milik , 6. Maksym Drabik, 7. Patryk Wojdyło

Get Well Toruń: 9. Niels Kristian Iversen, 10. Paweł Przedpełski, 11. Jason Doyle, 12. Chris Holder, 13. Rune Holta, 14. Marcin Kościelski, 15. Daniel Kaczmarek, 16. Jack Holder


Wiadomo już, że w zespole z Torunia Chris Holder zajął miejsce Grzegorza Walaska, a jednym z juniorów będzie Marcin Kościelski. Powrót Holdera i jazda na własnym obiekcie powinny być atutem drużyny Get Well.

Żadnych zmian w awizowanym zestawieniu, w porównaniu do zremisowanego meczu z Unią Leszno nie dokonał natomiast Rafał Dobrucki. Choć kto wie czy szansy występu nie dostanie Damian Dróżdż. Nie wiadomo także w jakiej dyspozycji będzie Andrzej Lebiediew, który słabo spisał się w starciu z Unią. Możliwe, że w jego miejsce pojawi się Australijczyk Max Fricke.

Atutem Betardu Sparty jest szeroka kadra. Wiele może zależeć od dyspozycji Maksyma Drabika, który jako junior może startować z rezerwy zwykłej.

Początek meczu w Toruniu o 18.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama