Kolejny bieg w rytmach Radia Wrocław. Tym razem na radiowej ścieżce Między Mostami [ZDJĘCIA]

Piotr Pietraszek, el | Utworzono: 2018-04-15 11:20 | Zmodyfikowano: 2018-04-15 11:20

Uczestnicy rywalizowali na radiowej ścieżce biegowej Między Mostami we Wrocławiu. Na wszystkich uczestników czekały pakiety startowe i radiowe medale, a na najszybszych biegaczy - nagrody w postaci sprzętu sportowego oraz talonów na paliwo.

Tym razem radiowy bieg był wiosenny, nie tylko z nazwy. Rywalizacja odbywała się przy pięknej słonecznej pogodzie. Humory biegaczy były proporcjonalne do wiosennej aury. Najwięcej powodów do radości mieli oczywiście ci, którzy stanęli na podium radiowej imprezy. Po raz kolejny nie miał sobie równych Jacek Lesiecki z Wrocławia, który 6-kilometrowy dystans pokonał w nieco ponad 19 i pół minuty. Zaciętą walkę o kolejne miejsca na podium stoczyła trójka zawodników. Losy rozstrzygały się na ostatnich metrach. Ostatecznie na drugim miejscu finiszował Damian Włodarczyk z Wielunia, a trzeci był Dawid Banaś z Kobierzyc. Tuż za podium uplasował się Grzegorz Brylonek z drużyny biegowej Radia Wrocław.

Wśród pań zwyciężyła Magdalena Włodarczyk z drużyny Wieluń Biega. A ponieważ w klasyfikacji open drugi był jej syn, to aż dwa trofea pojechały do miasta w województwie łódzkim:

Drugie miejsce zajęła Barbara Szpilarewicz z drużyny Radia Wrocław. Dla biegaczki z Ziębic nie było to pierwsze podium w karierze, ale i tak miała dużo powodów do radości:

Trzecia na mecie była Monika Drążewska z Wrocławia, która rok temu w naszej imprezie zajęła drugą lokatę.

Pełne wyniki biegu znajdziesz TUTAJ

Wśród uczestników imprezy były osoby, które swoją biegową przygodę rozpoczęły m.in. dzięki Radiu Wrocław. Wśród nich Marzena Kozakiewicz, która obecnie nie wyobraża sobie innej formy spędzania wolnego czasu:

Biegaliśmy przy energetycznych dźwiękach naszej stacji. Jak zwykle gwarantowaliśmy atrakcyjne pakiety startowe, medale na mecie i oczywiście dobrą zabawę. O profesjonalną rozgrzewkę dla uczestników tradycyjnie zadbała znana trenerka - Weronika Machowska.

Na miejscu można było także bezpłatnie skonsultować się z kardiologiem. Jak dbać o serce biegacza radził kardiolog dr Robert Skalik.

Więcej zdjęć w galerii poniżej:

Kolejne bieganie pod szyldem Radia Wrocław - w czerwcu. 3.06 zapraszamy na Bieg Rodzinny na naszej ścieżce w Parku Wschodnim.