Fundacja Jaśka Meli powraca do Wrocławia z charytatywnym musicalem

Urszula Andruszko | Utworzono: 2018-04-24 14:30 | Zmodyfikowano: 2018-04-24 14:30
A|A|A

Musical jest projektem realizowanym od 2012 roku, jednak do tej pory organizowanym przez krakowski zespół wolontariuszy- pracowników banku UBS. Po ubiegłorocznej piątek edycji wydarzenia (podczas której udało się zebrać aż 97 595 zł i pomóc 11 podopiecznym fundacji) również wrocławska ekipa postanowiła zorganizować swój niezależny projekt. Tegoroczny spektakl pt. „Freedom” odbędzie się 25 i 26 kwietnia na deskach Teatru Polskiego we Wrocławiu.

Jak piszą twórcy spektaklu „W tym roku przenosimy nasz korporacyjny świat do Londynu lat 90. XX wieku. Era rozkwitu przedsiębiorczości, boomu na światowych giełdach, młodych biznesmanów „yuppies” i przełomu w modzie, kulturze i sztuce. Znajdujemy się w samym centrum tego świata. Jest też pewna piękna, młoda i mądra kobieta, która zupełnie nie pasuje do tego obrazka. A czeka ją wielkie wyzwanie – właśnie ma wkroczyć na drogę biznesu, którą nigdy nie chciała podażać. Czy Charlotte przejmie władzę nad rodzinną korporacją? Czu uda się jej zachować niezależność i wolność, o którą tak walczy? Tego dowiecie się przychodząc na nasz charytatywny musical. Podczas spektaklu usłyszycie Państwo również zupełnie nową odsłonę piosenek George’a Michaela w autorskich i niestandardowych aranżacjach.”

Warto dodać, że charytatywny spektakl realizowany jest w całości dzięki staraniom i wielomiesięcznej pracy 110 wolontariuszy: aktorów, muzyków, tancerzy i zespołu projektowego, którzy są pracownikami czterech dużych wrocławskich korporacji (UBS, Credit Suisse, Epam oraz XL Catlin). Dzięki wielkiemu zaangażowaniu oraz pasji twórców spektaklu udało nam się stworzyć widowisko, które usatysfakcjonuje i rozśmieszy nawet najbardziej wybrednego widza.

Cały dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony zostanie na kupno specjalistycznych protez oraz dofinansowanie rehabilitacji pomocy psychologicznej dla podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty.
Patronaty nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Wrocławia, organizacja ABSL (ASSOCIATION of BUSINESS SERVICE LEADERS in Poland), ARAW (Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławia) oraz Laboratorium Śpiewu i Mowy

Zapraszamy już 25 i 26 kwietnia 2018 roku o godz.19:00 do Teatru Polskiego we Wrocławiu na musical „Freedom”!


Organizator: Fundacja Jaśka Meli Poza Horyzonty
Scenariusz – Patrycja Malinowska
Reżyseria – Agnieszka Maciejewska
Kierownik Projektu – Monika Pawelak
Zastępca kierownika Projektu – Jan Stopka
Występują: wolontariusze – pracownicy firmy UBS, Credit Suisse, Epam oraz XL Catlin

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama