Koszykarki Ślęzy przegrały z Wisłą Kraków [POSŁUCHAJ]

Robert Skrzyński | Utworzono: 2018-04-27 20:45 | Zmodyfikowano: 2018-04-27 21:20

POSŁUCHAJ POMECZOWYCH ROZMÓW Z AGNIESZKĄ MAJEWSKĄ I MAGDALENĄ ZIĘTARĄ:

Koszykarki Ślęzy Wrocław mogły już dziś zapewnić sobie brązowy medal mistrzostw Polski. Niestety po wygranej na wyjeździe 66:62 wysoko przegrały u siebie z Wisłą Kraków 58:88. W rywalizacji do dwóch zwycięstw jest remis 1:1, a decydujące spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę w Krakowie.

Ślęza była słabsza od Wisły w każdym elemencie. Wrocławianki przegrały pierwszą kwartę 14:25. W drugiej nie tylko nie odrobiły strat, ale zdecydowanie je powiększyły i do przerwy przegrywały wysoko 27:52.

Po przerwie Ślęza także nie była w stanie nawiązać równorzędnej walki z Wisłą. Po 30 minutach wrocławski zespół przegrywał aż 38:70. W ostatniej kwarcie drużyna z Krakowa nie pozwoliła już sobie odebrać wysokiego prowadzenia i ostatecznie zwyciężyła aż 88:58.

Ślęza Wrocław - Wisła Kraków 58:88 (14:25, 13:27, 11:18, 20:18)

Ślęza Wrocław: Elina Dikeoulakou 15, Marisa Kastanek 14, Kourtney Treffers 9, Sharnee Zoll 7, Klaudia Sosnowska 4, Tijana Ajdukovic 3, Karina Szybała 2, Tania Perez 2, Agnieszka Majewska 2, Janis Boonstra 0, Zuzanna Sklepowicz 0;

Wisła Kraków: Leonor Rodriguez 20, Cheyenne Parker 19, Giedre Labuckiene 19, Maurita Reid 12, Magdalena Ziętara 9, Katarzyna Suknarowska-Kaczor 5, Sonja Greinacher 4, Klaudia Niedźwiedzka 0.