Wrocław - zaskakujące oblicze nowej lecznicy (Zobacz)

Martyna Czerwińska | Utworzono: 2009-07-14 16:20 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Fot. Martyna Basaj

Z tylnej ściany uśmiechają się do przechodniów wielki, rudy kot i łaciaty pies.

Obraz to dzieło studentów Akademii Sztuk Pięknych.

 lecznica

Szef przychodni - Krzysztof Święch został zapewniony, że teraz ściana zostanie uszanowana przez grafficiarzy:

 lecznica

Ścianę można oglądać na ul. Ślężnej 136, tuż za skrzyżowaniem z Armii Krajowej.

 lecznica

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~do Smurfetki
2009-07-21 21:32:05
z adresu IP: (194.146.xxx.xxx)
Ocena: 0
a jedź i nie wracaj
~Smerfetka
2009-07-21 13:32:49
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 0
O,odezwala sie papuga cpuna. Mnie, to wisi i powiewa kalafiorem, co ty o mnie wiesz. Wiekszosc wpisow na forum jest dzielem Waszego autorstwa. Rzadko internauci odwiedzaja Wasze strony. ZEGNAM.WYJEZDZAM NA DLUZEJ
~do Smerfetki
2009-07-21 09:25:32
z adresu IP: (194.146.xxx.xxx)
Ocena: 0
od mamy byłego pracownika.... ale plota... a ja od sąsiada dziadka papy smurfa dowiedziałem się o tobie ciekawych rzeczy
~Smerfetka
2009-07-20 17:35:37
z adresu IP: (83.21.xxx.xxx)
Ocena: 0
Od mamy bylego Waszego pracownika dowiedzialam sie, ze w radio byl taki cpun, ktory nie spal calymi nocami i ciagle darl ryja. Moze, to jego nick - Pogromca pum
~Smerfetka
2009-07-20 17:07:21
z adresu IP: (83.21.xxx.xxx)
Ocena: 0
Do pogromcy pum; tobie durny cpunie wszystko kojarzy sie z dzialkami i dilerami. Proponuje odwyk. Pewnie nie mozesz spac calymi nocami. Cpuny ponoc tak maja.
~lilka
2009-07-17 23:42:48
z adresu IP: (81.168.xxx.xxx)
Ocena: 0
super wykonanie graffiti :) ielki szacunek dla wykonawcow:) bo przecież podzwiamy tu malunek a nie lekarzy :P odnośnie innych komentarzy ....hehe mylse ze jest to najlepsza klinika we wroc lawiu!
~Tasia
2009-07-16 15:27:25
z adresu IP: (195.182.xxx.xxx)
Ocena: 0
w ubiegął niedzielę zaniosłam jeżątko. Maleństwo, które gdzieś się chyba podtruło. Obsługiwała mnie chyba praktykantka, która na każde pytanie miała odpowiedź jedną: nie wiem. Po półtorej godzinie oświadczono mi, że nie można nic zrobić, bo jeżyk waży 100 g i nie mają mozliwości odmierzenia dawki odtrutki. Prosiłam o ocenę sytuacji: jeśli się da to leczymy, jeśli nie - proszę uśpić, zeby się nie męczyło. W sumie razem zafundowaliśmy zwierzątku dodatkowy stres przed śmiercią
~Tasia
2009-07-16 15:24:04
z adresu IP: (195.182.xxx.xxx)
Ocena: 0
ja jestem "wieloletnią" psiarą. Moje bydlątko to pies domowo - kanapowy. Widzę u niej każdą zmianę i nigdy nie czekam do ostatniej chwili
~Tasia
2009-07-16 15:22:57
z adresu IP: (195.182.xxx.xxx)
Ocena: 0
mojemu pupilowi pani doktor z tej własnie kliniki wycięła guzka z brzucha. Zabieg standard. Problem w tym, że potem podała dwa leki, które weszły ze sobą w interakcję i o mało nie zabiły zwierzaka. Nie problem w pomyłce, bo każdy się może pomylić. Problem w tym, że nie chciała się do niej przyznać, ryzykując życie zwierzaka. Pies spuchł, rozkładała się krew, miała bialutkie podniebienie i oczodoły, a pani doktor twierdziła, ze wszystko jest w najlepszym porządku
~ELA
2009-07-15 18:31:04
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
wielokrotnie będąc u ;;mojego'' weterynarza widziałam jak ludzie przychodzili z ciężko chorymi zwierzętami do tej pory nie leczonymi bo jak mówili, że myśleli że się wyliże, a potem żądają cudow od weterynarza TASIA jak to było z twoim pupilem?
~Felix
2009-07-15 14:32:09
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 0
Świetny pomysł , świetne wykonanie !!! A co do samej kliniki i lekarzy - ja i moja Sunia nie narzekamy :)
~sas
2009-07-15 14:17:01
z adresu IP: (194.54.xxx.xxx)
Ocena: 0
a ja bym takiego wielkiego rudego zarlocznego leniwego kotka garfielda chciala miec w domu.
~Tasia
2009-07-15 12:31:41
z adresu IP: (195.182.xxx.xxx)
Ocena: 0
może powiem inaczej - kompetencje pewnie jakieś są, ale serca i współczucia tam nie ma
~Tasia
2009-07-15 12:30:05
z adresu IP: (195.182.xxx.xxx)
Ocena: 0
no to moze ja miałam pecha, ale na razie zdania nie zmienię. Ostatnia wizyta w ubiegłą niedzielę to pasmo tragicznych pomyłek. I pełen luz w obliczu konającego zwierzęcia. Dla mnie nie od przyjęcia
~poldon
2009-07-15 10:38:43
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
Tosia dlaczego niekompetentni i bez serca ?.Moj Rudzik /kot/ zatruty Advantixam przez innego weta i ktory miał byc uśpiony po 4 dniach pobytu w szpitalu Kliniki wrócil zdrowy do domu
~złotoskrzydły
2009-07-15 10:30:51
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
Niekompetentni !!??? To jest najlepsza i najnowoczesniejsza KLINIKA jaka mogła trafić się Wrockowi . No cóż nie każdemu da się pomóc .W moim przypadku wszystko bylo doskonałe
~Tasia
2009-07-15 09:17:39
z adresu IP: (195.182.xxx.xxx)
Ocena: 0
Pomysł fajny, szkoda, że lekarze z tej lecznicy niekompetentni, bezmyslni i bez serca
~Pogromca pum
2009-07-15 07:49:02
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jak widzisz pumę to zmień dilera
~Smerfetka
2009-07-14 21:26:11
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
Puma wyladowala na scianie lecznicy.