Przegrywamy z Senegalem 1:2

Katarzyna Górna-Drzewosz | Utworzono: 2018-06-19 15:56 | Zmodyfikowano: 2018-06-19 15:59
Przegrywamy z Senegalem 1:2  - fot: Radosław Bugajski
fot: Radosław Bugajski

Polska przegrała w Moskwie z Senegalem 1:2 (0:1) w meczu 1 kolejki grupy H piłkarskich mistrzostw świata w Rosji. Zespół z Afryki objął prowadzenie w 38 minucie po samobójczym trafieniu Thiago Cionka. W 60. minucie było 2:0 po błędzie polskiego zespołu, który wykorzystał M'Baye Niang. Jedyną bramkę dla biało-czerwonych w 86 minucie zdobył Grzegorz Krychowiak We wcześniejszym spotkaniu grupy H, Kolumbia przegrała z Japonią 1:2 (1:1). W następnej kolejce, w niedzielę Polska zagra z Kolumbią, a Japonia z Senegalem. Jeszcze we wtorek w Sankt Petersburgu Rosja zmierzy się z Egiptem. Początek o godzinie 20.00 czasu polskiego.