Wrocław: CBŚP zatrzymało czterech mężczyzn, którzy mieli się zajmować handlem narkotykami

PAP | Utworzono: 2018-06-29 18:58 | Zmodyfikowano: 2018-06-29 18:58
Wrocław: CBŚP zatrzymało czterech mężczyzn, którzy mieli się zajmować handlem narkotykami  - Fot. Andrzej Owczarek
Fot. Andrzej Owczarek

-Zabezpieczyliśmy m.in. amfetaminę, kokainę, ecstasy, marihuanę, sterydy, środki anaboliczne, kastety, atrapę broni palnej oraz inne przedmioty stanowiące dowody w sprawie – powiedziała PAP kom. Iwona Jurkiewicz z CBŚP.

Według policji zatrzymani mieli się zajmować wprowadzaniem narkotyków na czarny rynek. śledczy określają ich jako wyjątkowo niebezpieczną grupę. Miała działać od lutego, głównie we Wrocławiu i okolicznych miejscowościach. Jej członkowie w połowie czerwca w jednym z wrocławskich klubów nocnych mieli zaatakować ochroniarzy. -Grozili bronią palną, brutalnie pobili jednego z nich, łamiąc mu żuchwę – powiedziała kom. Jurkiewicz.

Czterej zatrzymani usłyszeli w piątek zarzuty. -Prokurator przedstawił im zarzut udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, zarzut pobicia oraz udziału w obrocie znaczną ilością narkotyków. Skierowaliśmy do sądu wnioski o tymczasowe aresztowanie podejrzanych. Posiedzenia odbędą się w sobotę – poinformowała prok. Małgorzata Klaus z Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu. CBŚP nie wyklucza kolejnych zatrzymań w tej sprawie.

Element Serwisów Informacyjnych PAP
Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.