Liderka Ślęzy Wrocław wraca do Gorzowa

BT, PAP | Utworzono: 2018-07-07 07:23 | Zmodyfikowano: 2018-07-07 07:34
A|A|A

fot. slezawroclaw.pl

Od wielu lat Zoll-Norman należy do najlepszych rozgrywających w polskiej lidze, do której trafiła w 2010 r. Jej pierwszym klubem było CCC Polkowice. Z tym zespołem i Ślęzą Wrocław sięgnęła po mistrzostwo Polski. W Gorzowie grała przez dwa sezony, w latach 2013-2015.

- Do naszego młodego zespołu potrzebowaliśmy doświadczonej rozgrywającej o bardzo dużych umiejętnościach sportowych. Sharnee jest prawdziwym generałem rządzącym na boisku i jak mało która zawodniczka potrafi kierować grą i kreować otwarte pozycje rzutowe dla koleżanek z drużyny - powiedział trener AZS AJP Dariusz Maciejewski.

Doświadczona Amerykanka jest piątą zagraniczną koszykarką pozyskaną przez AZS po zakończeniu sezonu. Wcześniej zespół z Gorzowa zasiliły: reprezentantka Białorusi Maryja Papowa, Belgijka Kyara Linskens, Amerykanka Ariel Atkins i Litwinka Laura Juskaite.

- W związku z poważną kontuzją z naszego składu wypadła Beata Jaworska. W jej miejsce chcemy jeszcze znaleźć polską zawodniczkę na pozycje centra. Jeśli się to nie uda, szanse dostanie jedna z naszych juniorek – powiedział PAP Maciejewski.


Element Serwisów Informacyjnych PAP
REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama