Aleksandra Gancarz środkową Volleyball Wrocław

BT, mat. prasowe | Utworzono: 2018-07-20 17:31 | Zmodyfikowano: 2018-07-20 22:28
A|A|A

Aleksandra Gancarz do Wrocławia przenosi się z Poznania. W barwach Energetyka rozegrała pełny sezon, gdzie pełniła pierwszoplanową rolę. Ostatecznie z drużyną zajęła 4. miejsce w 1. Lidze. Wcześniej środkowa zagrała w barwach Budowlanych Toruń. Wtedy też zadebiutowała w rozgrywkach siatkarskiej ekstraklasy.

Swoją karierę rozpoczęła w Chełmcu Wałbrzych, z okolic którego pochodzi. Nim trafiła do pierwszoligowego Joker Mekro Świecie – zagrała także w MKS Świdnica i Sparcie Warszawa.

- Pochodzę z Dolnego Śląska i tutaj zaczynałam swoją przygodę z siatkówką. Reprezentowałam kluby z Wałbrzycha czy Świdnicy, ale zawsze marzyłam o grze w drużynie z Wrocławia. Dla mnie była to łatwa i oczywista decyzja, gdy pojawiła się oferta z Volleyball Wrocław. Jestem pewna, że będę się mogła dużo nauczyć od trenerów, jak i koleżanek z drużyny – mówi Aleksandra Gancarz.

- W drużynie witamy Olę, która w ubiegłym sezonie była jedną z najlepszych środkowych pierwszej ligi. Przed nią powrót do walki w Lidze Siatkówki Kobiet. Wierzymy, że udowodni swoją wartość na boisku – dodaje Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

Po ogłoszeniu transferu Aleksandry Gancarz drużyna Volleyball Wrocław na sezon 2018/2019 wygląda następująco:

Pierwszy trener: Marek Solarewicz; Drugi trener: Wojciech Kurczyński

Przyjmujące: Natalia Murek, Roksana Wers,

Rozgrywająca: Weronika Wołodko,

Środkowe: Anna Łozowska, Aleksandra Gancarz,

Libero: Karolina Pancewicz.

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama