Magdalena Soter dołącza do Volleyball Wrocław

Robert Skrzyński, inf. prasowa | Utworzono: 2018-07-29 08:00
A|A|A

Magdalena Soter będzie jedną z najbardziej doświadczonych zawodniczek w drużynie prowadzonej przez Marka Solarewicza. Większość swojej kariery dzieliła między Policami, a Ostrowcem – z obiema drużynami awansowała z pierwszej ligi do ekstraklasy. Ostatnim klubem Soter było KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, skąd środkowa trafia do Wrocławia. Tutaj o grę w pierwszej szóstce będzie walczyła z Anną Łozowską oraz Aleksandrą Gancarz.

Zdecydowałam się na grę we Wrocławiu, ponieważ uznałam, że to czas na zmianę. Do tej pory reprezentowałam klub KSZO Ostrowiec, w którym pracowało mi się bardzo dobrze. To oczywiście zasługa rewelacyjnej drużyny i wspaniałych kibiców, których serdecznie wszystkich pozdrawiam. Postanowiłam jednak wykonać kolejny krok w mojej karierze. Mam nadzieje, że we wrocławskim klubie uda nam się stworzyć taki team i pod wodza trenera Marka Solarewicza poprawimy wynik z zeszłego sezonu. Wierzę również, że wrocławscy kibice pomogą nam w osiągnięciu tego celu – powiedziała Magdalena Soter.

Cieszę się, że naszej drużynie młodość udało się nam połączyć z doświadczeniem. Liczę na to, że boiskowe doświadczenie Magdy pomoże nam w osiągnięciu kolejnych zwycięstw w Lidze Siatkówki Kobiet. To także kolejny bodziec do wzajemnego rozwoju naszych trzech środkowych, myślę, że z korzyścią tak dla drużyny, jak i samych zawodniczek – dodaje Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

 

Magdalena Soter jest jedenastą siatkarką ogłoszoną przez wrocławski klub. Na ten moment skład drużyny Volleyball Wrocław na sezon 2018/2019 wygląda następująco:

Pierwszy trener: Marek Solarewicz,

Drugi trener: Wojciech Kurczyński,

Fizjoterapeuta: Artur Hnida,

Statystyk: Patryk Gosztyła

Przyjmujące: Natalia Murek, Roksana Wers, Klaudia Felak

Rozgrywające: Weronika Wołodko, Natalia Gajewska,

Atakująca: Aleksandra Rasińska,

Środkowe: Anna Łozowska, Aleksandra Ganczarz, Magdalena Soter,

Libero: Karolina Pancewicz, Magdalena Kuziak.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama