Kalendarz biegowy [06-12.08]

Gregor Niegowski | Utworzono: 2018-08-06 07:53 | Zmodyfikowano: 2018-08-06 07:54
A|A|A

www.polmaraton-henrykowski.pl

W sobotę może wybrać się na VII Półmaraton Henrykowski i jest jeszcze Dyszka na Dokładkę, czyli Mikro Półmaraton Henrykowski. Start o 10. w Henrykowie. Trasa Półmaratonu Henrykowskiego prowadzi drogami brukowo-asfaltowymi. Linia startu znajduje się w okolicach stacji PKP Henryków. Bieg odbywa się drogą asfaltową przez miejscowości: Raczyce, Witostowice, Dobroszów, Ostrężną, Nowinę, Bożnowice, Jasienicę i Skalice. Za miejscowością Skalice następuje powrót do Raczyc i do stacji PKP Henryków. Meta znajduje się przy boisku sportowym LKS „Henrykowianka” w Henrykowie, do którego prowadzi droga asfaltowa.

Bieg na 10 kilometrów o tej samej godzinie.

Zapisy i więcej szczegółów na stronie www.polmaraton-henrykowski.pl


W sobotę także Półmaraton Sowiogórski. Biegacze spotkają się w Ludwikowicach Kłodzkich. Start z ośrodka Harenda. No i trasa szutrowo-leśna. Trochę biegania po górach. Najniższy punkt trasy ma 475 m.npm., najwyższy – Wielka Sowa – 1015 m. npm. Każdy kilometr trasy będzie oznakowany. Start o godzinie 11. Zgłoszenia drogą elektroniczną wyłącznie poprzez portal www.datasport.pl a także w przeddzień i dzień zawodów w biurze.


Zostajemy w Ludwikowicach do niedzieli, bo wtedy odbędzie się 9. Bieg Na Wielką Sowę - Mistrzostwa Polski Weteranów w Biegu Górskim. Tutaj krótszy dystans, bo niecałych 10 kilometrów. Ale różnica poziomów w trasie identyczna. Start o 11. Zapisy na www.datasport.pl i osobiście w biurze w sobotę i niedzielę.


W niedzielę podobny dystans, ale po płaskim w Oławie. Odbędzie się tam etap 4. Letniego Ultramaratonu Na Raty. To już przedostatni etap. Kto startował w poprzednich, to zna zasady gry. Mamy dwie kategorie: bieg i nordic walking, więc także coś dla fanów aktywności z kijkami. Klasyfikacje: indywidualna, drużynowa oraz "bieg na dwie nogi i cztery łapy" dla osób biegnących z pieskami.

Szczegóły na facebooku wydarzenia, a zapisy i regulamin na zmierzymyczas.pl

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama