Regałowisko w Bielawie - jubileuszowa XX edycja (9-11 sierpnia)

mat. prasowe | Utworzono: 2018-08-06 13:00 | Zmodyfikowano: 2018-08-06 13:00
A|A|A

XX edycja tej imprezy to świadectwo ciągłego rozwoju oraz elastyczności festiwalu pod kątem muzycznym, dzięki czemu przez tyle lat Regałowisko istnieje na polskiej mapie festiwalowej.
Jak co roku, poza doskonałym składem muzycznym, na gości festiwalu czekają szczegółowo wyselekcjonowane sceny prezentujące różne gatunki muzyczne, strefa dla dzieci, dobrze wyposażone pole namiotowe, ale przede wszystkim unikatowy i jedyny klimat Gór Sowich.


Tak prezentuje się czasówka tegorocznej imprezy:


STREFA DLA DZIECI (10-11 sierpnia)

Regałowisko to miejsce dla całych rodzin, dlatego oprócz atrakcji dostępnych w okolicach imprezy, na terenie samego festiwalu funkcjonuje Strefa Dziecka. W specjalnie przygotowanym namiocie nasi animatorzy dbają o to, by najmłodsi nie zaznali nudy!

INNE ATRAKCJE (9-11 sierpnia)

Regałowisko to nie tylko muzyka – to także moc innych atrakcji! W tym roku na Festiwalowiczów czekają warsztaty tańca dancehall oraz nauka robienia dredów. W namiocie Sound Stage odbędzie się spotkanie autorskie z Damianem Syjonfam, a chwile relaksu zapewni Strefa Gier Planszowych REBEL. Wisienką na torcie będzie salwa jubileuszowa z okazji 20-lecia festiwalu.

SPECJALNY TRANSPORT (10-11 sierpnia)

Pociąg do Reggae to wyjątkowa opcja dojazdu specjalnie dla naszych Festiwalowiczów, którzy dzięki temu mogą dotrzeć pod sam teren imprezy! Całkowity koszt przejazdu to bilet wg cennika Kolei Dolnośląskich S.A..
Pociągi wyruszają z Wrocławia, zatrzymują się w Dzierżoniowie i tam następuje przesiadka w specjalny, podstawiony autokar, który jedzie bezpośrednio na festiwal. Podróż z Dzierżoniowa do Bielawy wliczona jest w koszt biletu kolejowego! W niedzielę podwózka autobusem festiwalowym z Festiwalu do Dzierżoniowa jest za darmo - tam, na dworcu PKP, należy kupić bilet na pociąg do Wrocławia.

POLE NAMIOTOWE (9-12 sierpnia)

Jak co roku dla Festiwalowiczów przygotowane będzie pole namiotowe - czynne od 9 sierpnia, od godziny 10:00. Z uwagi na trwające prace budowlane na terenie Jeziora Bielawskiego, nie ma możliwości wcześniejszego rozbicia namiotu.
Pole namiotowe w tym roku rozbudowane jest o stałe, świeżo wybudowane sanitariaty prysznicowe oraz toaletowe. Dodatkowo udostępniamy dostęp do bieżącej wody. Pole posiada swoją służbę ochrony przed osobami trzecimi.
Cennik i szczegółowe informacje znajdziecie klikając na baner:

CENY BILETÓW

KARNET 10-11.08.2018:
70 PLN - do 08.08.2018
85 PLN - od 09.08.2018

Bilety jednodniowe:
50 PLN - Piątek 10.08.2018
50 PLN - Sobota 11.08.2018

Kup przez Internet:
Ekobilet
Ebilet
Ticketmaster

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama