Siatkarze Gwardii Wrocław rozpoczęli przygotowania

Robert Skrzyński, inf. prasowa | Utworzono: 2018-08-08 08:30 | Zmodyfikowano: 2018-08-08 08:30
A|A|A

fot. gwardiawroclaw.pl

Zgodnie z założeniami sztabu szkoleniowego, ruszyły przygotowania siatkarzy Gwardii Wrocławia do nowego sezonu. Zespół spotkał się w „Starej Piwnicy”, a po krótkim przedstawieniu się każdego z obecnych, Gwardziści zaliczyli pierwszą jednostkę treningową w hali przy Krupniczej. Okres przygotowawczy potrwa praktycznie do końca września.

Pierwszoligowa drużyna spotkała się po raz pierwszy. Do Wrocławia niektórzy przyjechali dużo wcześniej, inni mieszkają w stolicy Dolnego Śląska od urodzenia. Każdy siatkarz to osobna historia, o czym będzie okazja przekonać się przy okazji przedstawiania nowej drużyny za pośrednictwem klubowych kanałów medialnych. W „Starej Piwnicy”, lokalu w budynku przy Krupniczej 15, zespół miał okazję z uśmiechem wymienić się najważniejszymi informacjami. Każdy przedstawił się poprzez mini-prezentację swojej przeszłości sportowej.

Co do planów zespołu Gwardii, do 25 sierpnia siatkarze trenera Piotra Lebiody będą przygotowywać się na własnych obiektach. Od 26 sierpnia do 2 września przewidziany jest obóz przygotowawczy w Strzegomiu. Przez 2 miesiące zespół rozegra 8-9 sparingów, z czego większość będzie rozgrywana w ramach turniejów przedsezonowych. Jeden z nich odbędzie się we Wrocławiu, 8-9 września. Kibice mogą szykować się również na oficjalną prezentację zespołu w okolicach tygodnia przed rozpoczęciem ligowych rozgrywek.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama