Zdjęcie dnia: Traktorem po obwodnicy

Radio Wrocław | Utworzono: 2018-08-22 09:32 | Zmodyfikowano: 2018-08-22 12:24
A|A|A

(fot. Dominik / Słuchacz Radia Wrocław)

Podinsp. Leszek Konefał z policji drogowej tłumaczył dziś na antenie Radia Wrocław, że kierowcy ciągników mają prawo jeździć po Wschodniej Obwodnicy Wrocławia i jednocześnie apeluje o wyrozumiałość:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Laki
2018-08-22 17:00:16
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 2
Jaki jest sens teraz robić obwodnice z jednym pasem ruchu?
~pedalot
2018-08-22 16:47:16
z adresu IP: (195.13.xxx.xxx)
Ocena: 2
pan dominik chciałby szybko ale bezpiecznie zapierdalać swoim paseratti. Nie ważne że to jedyna droga i rolnik musiałby nadłożyć 40 kilometrów. Nie i już, wypad z traktorami na pole.
~rolnik szuka żony
2018-08-22 13:16:50
z adresu IP: (193.239.xxx.xxx)
Ocena: 5
Przecież do supermarketu nie jeżdżą,ludzie nie piszcie głupot
~W-w
2018-08-22 13:06:16
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -2
Po Wrocławiu nagminnie jeżdżą traktory i maszyny drogowców -nieraz przez całe miasto . Kiedyś żaden pojazd budowlany bez tablic rejestracyjnych nie jechał na miasto a dzisiaj pełna wolność a Policja ma to gdzies
~czytelnik
2018-08-22 12:27:00
z adresu IP: (91.198.xxx.xxx)
Ocena: 7
Ten wyrób drogowo-podobny tylko szumnie się nazywa obwodnicą. Przecież to zwykła wojewódzka albo nawet powiatowa droga. Mało tego większość dróg powiatowych nie barier na znacznej długości drogi, a tu co? Prawie jak w tunelu ! Traktor przynajmniej jedzie powoli ale jedzie, a co by było jakby się tak tir rozkraczył ? Facet nawet nie miałby możliwości ostatkami sił zjechać na pobocze bo go nie ma ! Myślałem, że w dzisiejszych czasach takich bubli się już nie buduje i jeszcze ktoś to obwodnicą nazwał.
~wers
2018-08-22 12:22:44
z adresu IP: (193.239.xxx.xxx)
Ocena: 6
jednopasmowa droga z podwójna linia oddzielającą to nie obwodnica
~zuza
2018-08-22 12:14:00
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 4
Nie dosc, ze obwodnica jest mega kreta to jeszcze jednopasmowa. Kto to wymyslil????
~www
2018-08-22 12:10:44
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 3
jak najbardziej odpowiednie, tak samo jak dla rowerzystów.... nie ma znaków zakazu to można jeździć
~Bemberg
2018-08-22 12:04:15
z adresu IP: (88.199.xxx.xxx)
Ocena: 1
Teraz pytanie co będzie tam jak to włączą do autostrad? Jeden wielki paraliż nawet bez traktorów. W godzinach szczytu ciężko wjechać lub przejść przejściem dla pieszych a na siłę chcą to podłączyć do AOW. Wtedy to będzie korek.
~Maniek
2018-08-22 11:53:12
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 6
Jak najbardziej traktory mogą jeździć tam, jak i innymi drogami publicznymi, ale Panowie traktorzyści, jak już widzicie z tyłu duży korek zjedźcie trochę na pobocze, zatoczkę , gdziekolwiek gdzie jest trochę miejsca i puśćcie szybszych aby trochę rozładować korek, trochę uprzejmości na drogach. Bo jak tak będzie dalej to zmieni ktoś przepis i wszystkie pojazdy wolnobieżne trzeba będzie przewozić lawetami. Za wyprzedzanie ciężarówek już się wzięli, poczekamy na traktory.
~mareczek
2018-08-22 11:50:22
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: -2
pola na traktory!jakos tak.
~mira
2018-08-22 11:31:33
z adresu IP: (217.86.xxx.xxx)
Ocena: 0
A dlaczego nie ! drogi sa dla wszystkich. Dziwi mnie to pytanie. np we Freiburgu tez traktory jezdza po miescie i nikomu to nie przeszkadza. Polacy -pany nad panami !!
~merlin
2018-08-22 11:20:13
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: 8
Jeśli nie ma zakazu wjazdu dla traktorów, to mogą jechać. Pretensje do zarządcy drogi. Swoją drogą - śmieszna ta wasza obwodnica. Jednopasmowa, dla ponad sześćsettysięcznego miasta?
~maris
2018-08-22 11:04:18
z adresu IP: (194.54.xxx.xxx)
Ocena: 0
A odpowie ktoś na to pytanie?
~Mariusz
2018-08-22 09:48:51
z adresu IP: (83.12.xxx.xxx)
Ocena: -3
Traktory na pola!