Jacek Sutryk prowadzi, na drugim miejscu Mirosława Stachowiak-Różecka [sondaż]

Radio Wrocław, onet.pl | Utworzono: 2018-08-30 09:28
A|A|A

Jacek Sutryk (fot. archiwum Radia Wrocław)

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Rafcio
2018-09-27 13:14:54
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 0
A jak wygląda doświadczenie dwóch głównych kandydatów? Z tego co udało mi się wyszukać to p. Jacek Sutryk długi czas pracuje już w magistracie, natomiast p. Mirosława S-R więcej ma związku z branżą filmową, pracowała jako broker ubezpieczeniowy, ostatni raz jak startowała w wyborach to nie wiedziała czy ma wyższe wykształcenie czy nie. Mimo że jestem bardziej przychylny PiSowi to mam wrażenie, że PiS chce poprostu zagarnąć Wrocław mniej kompetentnym kandydatem. Z drugiej strony PiS u władzy i POwski prezydent Wrocławia raczej źle na tym nie wyjdzie jak jeden drugiemu będzie patrzyć na ręce :)
~Komentarz został usunięty
2018-09-07 04:37:01
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: 0
Komentarz został usunięty
~filip
2018-08-30 15:57:52
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 11
Schetyna i Dutkiewicz, gdybyście byli przyzwoici, dalibyście już spokój wrocławianom. Ale nie jesteście...
~Tylko Mirka
2018-08-30 15:51:07
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 7
We Wrocławiu mówi się, że Dutkiewicz dał się sklonować, ale podczas operacji do komory klonacyjnej wleciała mucha - stąd te zamiłowanie do ciemnych okularów.
~jak to możliwe
2018-08-30 14:48:51
z adresu IP: (77.113.xxx.xxx)
Ocena: 9
nie wierzę...
~asd
2018-08-30 14:18:59
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 12
Mirka przegrała ostatnio z Dutkiewiczem o włos. a ten sondaż pokazuje ze Sutryk jest lepszy niż Dutkiewicz. Przecież to komedia. On nawet gorzej wygląda niż Dutkiewicz.
~Czekam z utęsknieniem
2018-08-30 14:14:36
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 11
Kiedy Wrocław uwolni się choćby na jedną kadencję od liberalno-lewicowej szumowiny?
~o matko
2018-08-30 14:11:45
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 12
Miałem Wrocławian za mądrzejszych ludzi. Nienawiść do Pis-u wyprała im mózgi. Wystarczy spojrzeć na tego kolesia, a od razu widać, że coś z nim nie tak.
~Koneser
2018-08-30 13:20:56
z adresu IP: (194.181.xxx.xxx)
Ocena: 11
Kasia jest jak dobry craft - kosztuje, smakuje i zbliża się do 6%. Michalak to typowy Radler - nie chcesz się przyznawać, że go wybierasz. Mirka to taka Lubelska smakowa - myślisz, że pijesz i wybierasz narodowy trunek, a to soczek. I wtedy wchodzi Sutryk. Nalewka babci z solidnym woltażem. Kto by nie chciał we Wrocławiu poczuć się jak w domu?!
~Maras
2018-08-30 13:20:48
z adresu IP: (5.184.xxx.xxx)
Ocena: 2
To już któryś taki sondaż, więc myślę że wiarygodny. Powiedzmy sobie szczerze, albo wygra PiSowska posłanka, albo Sutryk. Pomniejsze opcje się nie liczą i taka jest prawda. Osobiście jestem za Sutrykiem, po pierwsze dlatego, że byle nikt z pisu, po drugie wydaje mi się być ogarnięty. Cóż, zobaczymy
~Riki
2018-08-30 13:20:35
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 12
A co to za dziwoląg ten Sutryk. Nie znam gościa.
~Jery
2018-08-30 13:09:22
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 9
Michalak pracuj dalej tak ciężko do niedługo 2,4% , a kto wie może nawet wskoczysz na 2,5%.Śmiało, do boju!
~zwrocka
2018-08-30 12:57:23
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 1
Wierzę że Sutryk nie wygra. Głosuje na Katarzynę Obarę. Samorząd powinien być bezpartyjny, a jak wygra PIS albo ta druga klika to wszystko pozostanie bez zmian.
~filip
2018-08-30 12:28:41
z adresu IP: (78.133.xxx.xxx)
Ocena: 11
Jacek jak Komorowski : ))
~miś
2018-08-30 12:08:27
z adresu IP: (90.240.xxx.xxx)
Ocena: 7
żeby było jak było
~hahah-sondaż na kolanie
2018-08-30 12:08:16
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 4
Ciekawe czy ten sondaż był naprawdę przeprowadzony...czy też KW przyszło z gotowymi wynikami, a IBRIS się tylko podpisał...Po prostu żenada!
~Andreas
2018-08-30 11:29:04
z adresu IP: (178.212.xxx.xxx)
Ocena: 4
Publikacje RW są jak Cyganka. Gdy jest już po wszystkim, okazuje się że zostałeś zrobiony w balona.
~Rumcajs
2018-08-30 11:28:02
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 8
Sutryk dostaje premię za zjednoczenie wokół swojej osoby tak wielu partii i środowisk. Mira ma swoje poparcie wyznawców pis i dobrze wie, że więcej we wro nie wyciągnie. A reszta to plankton, szkoda straconych na nich głosów.
~Viki
2018-08-30 11:21:06
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 2
Ja się tylko zastanawiam, czy kogokolwiek ten sondaż dziwi. Jacek Sutryk to był czarny koń na początku. Teraz wydaje się pewnikiem, czy się komuś to podoba, czy nie. Demokracja jego siłą.
~wrocławianin
2018-08-30 10:51:24
z adresu IP: (194.181.xxx.xxx)
Ocena: 7
Jestem z wrocławia i wierzcie mi że gość nie wygra i mysle ze nawet 1% nie ma z tego sondazu,nikt kto ma cos wpsolnego z lysym nicponiem ktory zadluzyl wrocław NIE wygra wyborów!!!
~max
2018-08-30 10:34:23
z adresu IP: (37.109.xxx.xxx)
Ocena: 9
Manipulacja sondażami powinny być zabronione bo sugerują na kogo głosować. Torcik podzielony bo tak zmowa jedynie słusznych mediów i kandydatów chce. gdzie są wszyscy kandydaci z Wrocławia wasz sondaż pokazuje swojaków. Gdzie jest m. in. Jarosław Bogusławski, który w poprzednich wyborach miał więcej od Roberta Winnickiego.
~colours
2018-08-30 10:18:45
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
...koszmarek, czy jedna czy druga opcja to słabo będzie. Kolejne lata tej smętnej ekipki w Ratuszu, "super" perspektywa. Coś w stylu dogorywających dworów feudalnych rozpaćkanych w intryżkach i nadawaniu stanowisk, a wszystko w mętnych oparach bredni o rozwoju. Rytualna dyskusja o smogu, a latem dlaczego w tramwajach brak klimatyzacji... tyle że tym razem będzie to wszystko opatrzone "zatroskaną twarzą" pana Sutryka, choć pewnie nie, wzorem wysokiego poprzednika będzie za to tłumaczył się jakiś biedak z biura prasowego. No i ta spodziewana liczba wiceprezydentów z każdej opcji aby dać zadość kredytom poparcia. Ciekawe, kiedy zaczną się żreć i kto pierwszy zostanie od koryta odstawiony po wyborach.
~Andreas
2018-08-30 10:03:40
z adresu IP: (178.212.xxx.xxx)
Ocena: 7
"Pocałuj żabkę w łapkę". To tak już oficjalnie P Sutryk ma rozdawać wakaty dla osób i kolesi najgłośniej krzyczących. Bo jak nie, to co Oni biedacy będą teraz robić ?